دانلود زیرنویس سریال Daleks! 2020 – بلو سابتايتل

آبان 3, 1401
123 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Daleks! 2020 زیرنویس سریال دالک ها! مجموعه‌ای متحرک متشکل از پنج قسمت ۱۳ تا ۱۵ دقیقه‌ای با بازی دالک‌ها بود که به‌عنوان بخشی از سریال تایم لرد پیروز، هر هفته در کانال رسمی یوتیوب Doctor Who منتشر شد. این فیلم توسط جیمز گاس نوشته شده است و نیکلاس بریگز، جو ساگ، آنجلی […]

دانلود زیرنویس سریال Daleks! 2020 زیرنویس سریال دالک ها! مجموعه‌ای متحرک متشکل از پنج قسمت ۱۳ تا ۱۵ دقیقه‌ای با بازی دالک‌ها بود که به‌عنوان بخشی از سریال تایم لرد پیروز، هر هفته در کانال رسمی یوتیوب Doctor Who منتشر شد. این فیلم توسط جیمز گاس نوشته شده است و نیکلاس بریگز، جو ساگ، آنجلی موهیندرا و آیشا آنتوان در آن بازی کرده اند. این توسط استودیو لیدل تولید شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Daleks! 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Daleks! 2020 دالکز! به عنوان بخشی از سریال Time Lord Victorious تولید شد که شامل مجموعه ای از محصولات و محتوای ایجاد شده توسط دارندگان مجوز استودیو BBC و مرتبط با این خط داستانی بود.

در اکتبر 2020، مشخص شد که یک سری از دالک ها! این کالا در دسامبر آینده به صورت انحصاری برای forbiddenplanet.com منتشر خواهد شد. طیف محصولات شامل لیوان، تی شرت، چاپ های هنری و غیره است.

زیرنویس سریال Daleks! 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Daleks! 2020 در سپتامبر 2020، اعلام شد که یک مجموعه انیمیشن جدید با عنوان Daleks! به خط داستانی Time Lord Victorious می پیوندد. مشخص شد که شامل پنج قسمت ده دقیقه‌ای خواهد بود و در نوامبر 2020 در کانال رسمی Doctor Who YouTube نمایش داده می‌شود. بازیگران همچنین در کنار تیزر تریلر سری جدید فاش شدند و برای اولین بار از انیمیشن جدید Daleks رونمایی شد. .

زیرنویس Daleks! 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس دالک ها! 2020 جیمز گاس بیان کرده است که سیاره دالک ها برای خلاصه داستان تایم لرد پیروز انتخاب شده است زیرا مقدمه ای برای قسمت دوم دالک ها است! سری.
در 13 دسامبر 2020 یک دالک! مسابقه برای طرفداران منتشر شد، که در آن آنها می توانستند به سوالات پاسخ دهند تا شخصیت تیم دالک زمان خود را بفهمند. این ویکی نمی تواند معتبر تلقی شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,