دانلود زیرنویس سریال Cupid’s Kitchen 2022 – بلو سابتايتل

اسفند 19, 1400
82 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Cupid’s Kitchen 2022 لین کسونگ حس چشایی حاد دارد. برای تعقیب مردی که دوست دارد، به آمریکا آمد. در آنجا، او با سرآشپز مشهور جیانگ کیانفان که گواهینامه میشلن دارد، ملاقات می کند، که او را به عنوان شاگرد می پذیرد و مهارت های آشپزی او را آموزش می دهد. زیرنویس سریال […]

دانلود زیرنویس سریال Cupid’s Kitchen 2022 لین کسونگ حس چشایی حاد دارد. برای تعقیب مردی که دوست دارد، به آمریکا آمد. در آنجا، او با سرآشپز مشهور جیانگ کیانفان که گواهینامه میشلن دارد، ملاقات می کند، که او را به عنوان شاگرد می پذیرد و مهارت های آشپزی او را آموزش می دهد.

Cupid's Kitchen 舌尖上的心跳 [2022] - China Charms - JangHaven

زیرنویس سریال Cupid’s Kitchen 2022 آنها با هم سه ماه بعد برای مسابقه آشپزی آماده می شوند. با این حال، لین کسونگ با وجود داشتن حس چشایی حاد، هیچ استعدادی در آشپزی ندارد.

Cupid's Kitchen (2022) - Photos - MyDramaList

زیرنویس Cupid’s Kitchen 2022 توانایی منحصر به فردی را دارد که مواد تشکیل دهنده هر ظرف را فقط با یک لقمه شناسایی کند. علیرغم استعداد کمیابش، او هرگز چندان آشپز نبوده است و به همین دلیل، هرگز به دنبال حرفه ای در هنر آشپزی فکر نکرده است. حداقل تا روزی که با سرآشپز دارای گواهی میشلن، جیانگ کیان فن، آشنا شد.

Cupid's Kitchen 舌尖上的心跳2022 in 2022 | Cooking competition, Cooking, Cooking  skills

کی سونگ که توسط مرد دیگری مورد ضرب و شتم قرار می گیرد، تصمیم می گیرد به امید جلب محبت های او، به دنبال عشق یک طرفه خود به آمریکا برود. با این حال، تمام برنامه های او به زودی پس از ورودش از مسیر خارج می شود. پس از گذشت مدت کوتاهی با کیان فن، سرآشپز بسیار تحسین شده، شیفته هدیه کمیاب او می شود. کیان فن که او را زیر بال خود می گیرد، شروع به آموزش به کی سونگ می کند که چگونه مهارت های خود را در آشپزخانه به کار گیرد. آنها با همکاری یکدیگر برای مسابقه آشپزی آینده آماده می شوند، اما جاده ای که آنها را به آنجا می رساند پر از چاله است.

که سونگ برای یافتن جای خود در آشپزخانه تلاش می کند، تمرینات سخت کیان فن را تحمل می کند. اگرچه ممکن است دشوار باشد، او به آرامی شروع به توسعه مهارت های خود می کند و نه تنها اعتماد به نفس تازه ای پیدا می کند، بلکه تحسین کیان فن را نیز به دست می آورد. اما آیا هر یک از اینها برای دادن آنچه که قلبش واقعاً می خواهد کافی است؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,