دانلود زیرنویس سریال Brooklyn Nine-Nine 2013 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Brooklyn Nine-Nine 2013 – بلو سابتايتل
اردیبهشت 14, 1401
132 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Brooklyn Nine-Nine 2013 یک مجموعه تلویزیونی کمدی رویه ای پلیسی آمریکایی است که از شبکه فاکس پخش شد و بعداً از NBC پخش شد. این برنامه از 17 سپتامبر 2013 تا 16 سپتامبر 2021 در مجموع هشت فصل و 153 قسمت پخش شد. توسط Dan Goor و Michael Schur ساخته شده است. […]

دانلود زیرنویس سریال Brooklyn Nine-Nine 2013 یک مجموعه تلویزیونی کمدی رویه ای پلیسی آمریکایی است که از شبکه فاکس پخش شد و بعداً از NBC پخش شد. این برنامه از 17 سپتامبر 2013 تا 16 سپتامبر 2021 در مجموع هشت فصل و 153 قسمت پخش شد. توسط Dan Goor و Michael Schur ساخته شده است. این سریال حول محور جیک پرالتا (اندی سمبرگ)، کارآگاه اداره پلیس نیویورک (NYPD) در منطقه 99 بروکلین می‌چرخد، که اغلب با افسر فرمانده خود، کاپیتان ریموند هولت (آندره براگر) جدی و سخت‌گیر درگیر می‌شود. بقیه بازیگران شامل استفانی بئاتریز در نقش روزا دیاز، تری کروس در نقش تری جفوردز، ملیسا فومرو در نقش امی سانتیاگو، جو لو تروگلیو در نقش چارلز بویل، چلسی پرتی در نقش جینا لینتی، دیرک بلوکر در نقش مایکل هیچکاک و جوئل مک کینونکول میلر در نقش نورم اس. .

فاکس که به عنوان یک کمدی تک دوربین تولید شد، در اصل ۱۳ قسمت را برای فصل اول سفارش داد و در نهایت آن را به ۲۲ قسمت افزایش داد. Brooklyn Nine-Nine در 17 سپتامبر 2013 پخش شد. در 10 می 2018، فاکس سریال را پس از پنج فصل لغو کرد. روز بعد، NBC آن را برای فصل ششم انتخاب کرد که در 10 ژانویه 2019 پخش شد. فصل هفتم در فوریه 2020 پخش شد. فصل 10 قسمتی هشتم و آخرین در 12 آگوست 2021 پخش شد.

این سریال مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. فصل اول برنده جایزه گلدن گلوب بهترین سریال تلویزیونی – موزیکال یا کمدی شد و در همان شب، سامبرگ جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد – سریال تلویزیونی موزیکال یا کمدی را دریافت کرد. براگر چهار بار نامزد دریافت جایزه پرایم تایم امی برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال کمدی شده و دو بار برنده جایزه تلویزیونی منتخب منتقدان برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال کمدی شده است. این سریال همچنین به دلیل به تصویر کشیدن مسائل جدی و در عین حال حفظ حس طنز مورد تحسین قرار گرفته است. این سریال برای نمایش افراد LGBTQ+ برنده جایزه رسانه ای GLAAD برای سریال های کمدی برجسته شد.

زیرنویس سریال Brooklyn Nine-Nine 2013 بروکلین Nine-Nine که در حوزه خیالی 99 اداره پلیس شهر نیویورک در بروکلین اتفاق می‌افتد، تیمی از کارآگاهان را به رهبری کاپیتان جدی و روشنفکر ریموند هولت دنبال می‌کند که به عنوان افسر فرمانده جدید آنها در قسمت خلبانی منصوب می‌شود.

مایکل شور و دان گور، نویسندگان و تهیه‌کنندگان، که از دوران دانشجویی در دانشگاه هاروارد یکدیگر را می‌شناختند و در کمدی پارک‌ها و تفریحات همکاری داشتند، ایده ساخت یک کمدی در یک ایستگاه پلیس را به ذهنشان خطور کرد. از زمان بارنی میلر به اندازه کافی در کمدی های تلویزیونی استفاده نشده است. آنها این ایده را به شرکت تولیدکننده یونیورسال تلویزیون، جایی که Schur یک قرارداد توسعه داشت، مطرح کردند. اگرچه یونیورسال برای تولید سریال قرارداد امضا کرد، شبکه شرکت مادرش، NBC، پخش آن را ادامه داد، بنابراین این دو آن را به شرکت پخش فاکس فروختند.

فاکس سفارش 13 قسمتی را برای کمدی گروه تک دوربینی در می 2013 داد. این سریال برای یک فصل کامل از 22 قسمت در اکتبر 2013 انتخاب شد، و بعداً برای پخش با کمدی کمدی New Girl در یک “رویداد کمدی یک ساعته ویژه” به عنوان برنامه Super Bowl XLVIII انتخاب شد. این در مرکز استودیو CBS در استودیو سیتی، لس آنجلس فیلمبرداری شده است. نمای بیرونی ساختمان خیالی حوزه 99، ساختمان واقعی حوزه 78 در بروکلین است.

Brooklyn Nine-Nine (2013)

زیرنویس Brooklyn Nine-Nine 2013 فاکس این سریال را پس از پنج فصل در می 2018 لغو کرد. مذاکرات برای احیای سریال برای فصل ششم کمی بعد با TBS و NBC و همچنین سرویس‌های پخش Hulu و Netflix آغاز شد. پس از اینکه طرفداران یک کمپین رسانه های اجتماعی را راه اندازی کردند و خواستار تمدید آن شدند، گور اعلام کرد که NBC سریال را برای فصل ششم شامل 13 قسمت 30 ساعت پس از لغو انتخاب کرده است.

در بیانیه ای، رابرت گرینبلات، رئیس NBC Entertainment، از انتقال این سریال به فاکس ابراز تاسف کرد و از اضافه شدن آن به شبکه “هیجان زده” شد. NBC متعاقبا اعلام کرد که این سریال در میانه فصل در فصل تلویزیونی 2018–19 پخش خواهد شد. در ماه سپتامبر، شبکه پنج قسمت دیگر را برای فصل شش سفارش داد و تعداد آن ها را به 18 رساند. فصل ششم در 10 ژانویه 2019 در NBC پخش شد. پرتی، که نقش مدیر غیرنظامی جینا لینتی را به تصویر می کشد، به عنوان یک سریال معمولی در طول فصل ترک کرد، اما برای حضور مهمان بازگشت.

در فوریه 2019، NBC سریال را برای فصل هفتم تمدید کرد، و پس از آن فصل هشتم در نوامبر قبل از پخش فصل هفتم تمدید شد. فصل هفتم در 6 فوریه 2020 پخش شد و در 23 آوریل به پایان رسید.

در فوریه 2021، NBC اعلام کرد که فصل هشتم از 10 قسمت آخرین خواهد بود،  و همچنین اعلام کرد که پخش فصل هشتم تا 12 آگوست 2021 به تعویق خواهد افتاد. هر هفته دو قسمت پشت سر هم به مدت پنج هفته پخش شد و سریال در 16 سپتامبر 2021 به پایان رسید.

Brooklyn Nine-Nine - Wikipedia

در ژوئن 2020، خدمه گفت که جهت برنامه ریزی شده فصل هشتم در پاسخ به قتل جورج فلوید تغییر می کند، و گور چهار قسمت “آماده برای رفتن” را در نتیجه لغو کرد. سامبرگ همچنین اظهار داشت که این سریال بین پرداختن به خشونت پلیس و حفظ سبک کمدی آن “توازن ایجاد خواهد کرد”. همچنین در طول فصل همه‌گیری COVID-19 را در خود جای داد. اگرچه در ابتدا به عنوان بخشی از برنامه پاییز NBC اعلام شد، اولین پخش فصل هشتم به دلیل همه گیری همه گیر به سال 2021 عقب افتاد.

گور پایان سریال را «تصمیم سختی» خواند، اما در نهایت، ما احساس کردیم این بهترین راه برای احترام به شخصیت‌ها، داستان و بینندگانمان است، و بازیگران نیز احساسات خود را برای حضور در سریال ابراز کردند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,