دانلود زیرنویس سریال Artificial City 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Artificial City 2021 – بلو سابتايتل
اردیبهشت 25, 1401
258 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Artificial City 2021 شهر مصنوعی یک سریال تلویزیونی کره جنوبی به کارگردانی جئون چانگ گئون با بازی سو آئه، کیم می سوک، کیم کانگ است. وو و لی هاک جو این سریال روان‌شناختی درباره جامعه‌ای است که شخصیت‌های آن خواسته‌ها و روان‌شناسی متفاوتی دارند که آنها را به پنهان کردن جنبه‌های تاریک […]

دانلود زیرنویس سریال Artificial City 2021 شهر مصنوعی یک سریال تلویزیونی کره جنوبی به کارگردانی جئون چانگ گئون با بازی سو آئه، کیم می سوک، کیم کانگ است. وو و لی هاک جو این سریال روان‌شناختی درباره جامعه‌ای است که شخصیت‌های آن خواسته‌ها و روان‌شناسی متفاوتی دارند که آنها را به پنهان کردن جنبه‌های تاریک خود سوق می‌دهد. اولین بار در 8 دسامبر 2021 در JTBC پخش شد و هر چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 22:30 (KST) پخش شد.

K-PLUS To Launch “Artificial City” Headlined By Soo Ae & Kim Kang Woo –  K-Pop

زیرنویس سریال Artificial City 2021 یک تریلر معمایی روانشناختی که داستان چیزهایی را روایت می کند که با وارد شدن به طمع و قدرت معنای خود را از دست می دهند. گروه بزرگی به نام Sungjin Group که بر محافل سیاسی و مالی در کره جنوبی نفوذ دارد، صاحب یک موزه هنری به نام «جین فضایی» است.

زیرنویس Artificial City 2021 یون جاه هی (سو آئه)، دومین عروس خانواده، مسئول موزه هنر است. او از فقر متنفر است، بنابراین معشوق دیرینه اش را رها کرد و با جونگ جون هیوک (کیم کانگ وو)، پسر نامشروع گروه سانجین ازدواج کرد. او حتی برای اینکه همسرش را با کمک دادستان کل آینده رئیس جمهور کشور کند، با همسرش می جنگد. شوهر طوری ژست می گیرد که انگار چنین جاه طلبی ندارد، اما در درون منتظر روزی است که بتواند کنترل را در دست داشته باشد.

Artificial City' Premiers to Take No.1 in its Time Slot - MyMusicTaste

زیرنویس شهر ساختگی در دسامبر 2020، استودیو بابا نوئل اینترتینمنت، آژانس Soo Ae، اعلام کرد که به او نقشی در شهر مصنوعی پیشنهاد شده است. این اولین درام او پس از سریال Sweet Stranger and Me در سال 2016 است. در 6 ژانویه 2021، کینگ اینترتینمنت اعلام کرد که به کیم کانگ وو نقش اصلی سریال پیشنهاد شده است. آخرین حضور او در زن 9.9 میلیاردی در سال 2019 بود. این دومین پروژه مشترک کیم کانگ وو و سو آئه است که قبلاً در فیلم 2018 High Society با هم کار کرده بودند و در جشنواره بین المللی فیلم بوسان در سال 2007 شرکت کردند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,