دانلود زیرنویس سریال Aranyak 2021 – زيرنويس آبي

دانلود زیرنویس سریال Aranyak 2021 – زيرنويس آبي
اسفند 7, 1400
165 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Aranyak 2021 «آرانیاک»، سریال نوآر هندی که پخش آن از 10 دسامبر آغاز شد، به عنوان یک موفقیت جهانی برای نتفلیکس ظاهر شد. این کشور در رتبه 1 هند و بنگلادش قرار گرفت و در 13 کشور از جمله بحرین، امارات متحده عربی، سنگاپور و نیوزلند در بین 10 کشور برتر قرار […]

دانلود زیرنویس سریال Aranyak 2021 «آرانیاک»، سریال نوآر هندی که پخش آن از 10 دسامبر آغاز شد، به عنوان یک موفقیت جهانی برای نتفلیکس ظاهر شد. این کشور در رتبه 1 هند و بنگلادش قرار گرفت و در 13 کشور از جمله بحرین، امارات متحده عربی، سنگاپور و نیوزلند در بین 10 کشور برتر قرار دارد.

10th Dec: Aranyak (2021), 1 Season [TV-MA] (6/10) : r/NewOnNetflixUS

زیرنویس سریال Aranyak 2021 سریال معاصر در شهر خیالی احاطه شده در جنگل Sirona در کوهپایه های هیمالیا می گذرد. قهرمانان داستان کاستوری دوگرا، افسر پلیس، همسر و مادری هستند که قصد دارد یک سال مرخصی بگیرد تا زمان بیشتری را به خانواده و ازدواج خود اختصاص دهد. جایگزین او، انگاد مالک، که بارهای دردناکی از گذشته خود دارد. و پدرشوهرش مهادف دوگرا، یکی از اعضای بازنشسته نیروی پلیس سیرونا.

مطابق با سبک نوآر اسکاندیناوی، در «آرانیاک»، یک گردشگر جوان فرانسوی در سیرونا ناپدید می شود. سرنخ محل اختفای او شاید یک شخصیت ماوراء طبیعی است که مردم محلی آن را به عنوان “مرد پلنگ” می شناسند. اما می تواند سیاستمداران رقیب یا برخی از جوانان یا تاجران شهر باشد که همگی اسکلت های متعددی در کمد خود دارند.

Aranyak' Team Unpacks Netflix Global Top 10 Hit From India - Variety

زیرنویس Aranyak 2021 با این حال، شباهت ها به نوآر اسکاندیناوی به همین جا ختم می شود. “آرانیاک” (که به انگلیسی به “جنگل” ترجمه می شود) عمیقاً در فرهنگ و سنت هند ریشه دارد. این مجموعه توسط Charudutt Acharya، فارغ التحصیل کارگردانی موسسه فیلم و تلویزیون هند، که دارای مدرک کارشناسی ارشد در فیلمنامه نویسی فیلم بلند از رویال هالووی، دانشگاه لندن است، ساخته شده است. تیتراژ نویسندگی آچاریا شامل سریال جنایی دراماتیزه شده تلویزیون سونی “Crime Patrol” و سریال درام جنایی SonyLIV “Project 9191” است.

آچاریا ایده سریالی مبتنی بر یک پلیس زن را زمانی که در تعطیلات در ایالت کوهپایه ای هیمالیا هیماچال پرادش به سر می برد، گرفت. نویسنده و همسرش قربانی یک جنایت کوچک شدند، برای گزارش آن به یک کلانتری عجیب و غریب رفتند و با زنی مواجه شدند که مادر یک دختر نوجوان، همسر و افسر پلیس بود و هر سه وظیفه را به طور همزمان و بدون زحمت مدیریت می کرد. آچاریا که با ایده سریالی بر اساس یکی از پرونده‌های واقعی که در «گشت جنایی» با آن روبرو شد بازی می‌کرد، آن را با فکر دیگری درباره داستانی مبتنی بر موجودات و شخصیت پلیس زن ترکیب کرد.

Aranyak (TV Series 2021– ) - IMDb

آچاریا به ورایتی گفت: «در حالی که این یک فیلم جنایی و داستانی است و کمی درگیر اسطوره‌شناسی است، اما من بسیار جذب این واقعیت شدم که شخصیت‌ها و دنیایی که می‌سازیم باید ریشه در اخلاق ما داشته باشد. نوشته های او بر اساس تجربیات شخصی او و آنچه با آن بزرگ شده است.

آچاریا که در سطح بین المللی توسط آژانس ادبی بلیک فریدمن مستقر در لندن و در هند توسط شبکه هنرمندان جمعی نمایندگی می شود، گفت: «اگر این کار را به درستی انجام دهید، جهانی می شود. ما آن را به قدری خرده فرهنگ مشخص نکردیم که کسی آن را نفهمد.»

آچاریا ایده خود را به روهان سیپی برد که قبلاً برای او «Dum Maaro Dum» (2011) و «Nautanki Saala» (2013) اقتباسی از فیلم کمدی فرانسوی «Après Vous» در سال 2003 نوشته بود و کارگردانی آچاریا را تهیه کرده بود. اولین “کابل سونالی” (2014). سیپی به ورایتی گفت: «تعادل بین درام شخصی، طرح داستان و عنصر هیجان‌انگیز Whodunit در این قالب به خوبی اجرا می‌شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,