دانلود زیرنویس سریال American Rust 2021 – بلو سابتايتل

مهر 17, 1401
124 بازدید

دانلود زیرنویس سریال American Rust 2021 بر اساس رمانی به همین نام از فیلیپ مایر، “زنگ آمریکایی” رویای از هم پاشیده آمریکایی را از چشم یک رئیس پلیس در شهر کمربند رست در جنوب غربی پنسیلوانیا بررسی می کند. رئیس دل هریس (جف دنیلز) زمانی که پسر زنی که او دوستش دارد متهم به قتل […]

دانلود زیرنویس سریال American Rust 2021 بر اساس رمانی به همین نام از فیلیپ مایر، “زنگ آمریکایی” رویای از هم پاشیده آمریکایی را از چشم یک رئیس پلیس در شهر کمربند رست در جنوب غربی پنسیلوانیا بررسی می کند. رئیس دل هریس (جف دنیلز) زمانی که پسر زنی که او دوستش دارد متهم به قتل شود، به خطر افتاده است. با ادامه تحقیقات، عوارض همچنان ادامه دارد. مائورا تیرنی، دیوید آلوارز، بیل کمپ، جولیا مایورگا، الکس نوستادر و مارک پلگرینو نیز در این فیلم ایفای نقش می کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال American Rust 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال American Rust 2021 در یک شهر کوچک کمربند زنگ زده در جنوب غربی پنسیلوانیا، رئیس پلیس دل هریس پس از پیدا شدن یک جسد در یک کارخانه فولاد متروکه تحقیق می کند. تحقیقات هریس ادامه دارد. اسحاق شهر را ترک می کند. بیلی و لی دوباره متحد می شوند. بوئل عروسی با تفنگ ساچمه ای را جشن می گیرد. گریس در تلاش خود برای متحد کردن لباس دوزها کمک می گیرد. کلانتر اطلاعاتی ناشناس در مورد قتل در کارخانه فولاد دریافت می کند.

زیرنویس سریال American Rust 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس American Rust 2021 اسحاق با کسی که قوانین راه را به او می آموزد دوست می شود. کلانتر به دنبال شواهدی در تریلر بیلی و گریس می گردد. بیلی به لی می گوید که در کارخانه فولاد چه اتفاقی افتاده است.

دانلود زیرنویس سریال زنگ آمریکایی 2021 هریس در جستجوی شاهد عینی ناشناس ساعت را به سرعت می دود. لی به دنبال مشاوره حرفه ای در مورد اینکه از چه کسی محافظت کند. شریک قدیمی هریس در پیتزبورگ او را ملاقات می کند.

زیرنویس سریال زنگ آمریکایی 2021 الخاندرو از تاریخچه لی با بیلی مطلع می شود. اسحاق اولین ترفند خود را انفرادی می کند. هریس با شریک قدیمی خود برای بازپرداخت بدهی به پیتسبورگ سفر می کند. بیلی با جمعیتی مشکوک وارد می شود. اسحاق به تنهایی سفر می کند. تحقیقات هریس از شاهد عینی ناشناس ادامه دارد.

زیرنویس American Rust 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس زنگ آمریکایی 2021 اسحاق توسط یک غریبه مهربان پذیرفته می شود. درایو اتحادیه گریس مورد آزمایش قرار می گیرد. بیلی مدافع عمومی خود را اخراج کرد. هریس متوجه می شود که باید چه کاری انجام دهد.

هریس سرانجام شاهد عینی ناشناس را پیدا می کند. لی تصمیم می گیرد به نیویورک برنگردد. بیلی به جمعیت عمومی زندان بازگردانده می شود تا با عواقب اعمال خود روبرو شود. دا. ممکن است مجبور شود پرونده را کنار بگذارد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,