دانلود زیرنویس سریال Aharen-san wa Hakarenai 2022 – بلو سابتايتل

فروردین 14, 1401
92 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Aharen-san wa Hakarenai 2022 کمدی های رمانتیک درباره لاک پشت های بی دست و پا به نظر می رسد اخیراً در میان مردم قرار گرفته است. چه نوجوانان خجالتی باشند و چه بزرگسالانی که از نظر عاطفی نابالغ باشند، اکثر رامکام های انیمه بیش از یک سری دمدمی مزاجی و دمدمی مزاجی […]

دانلود زیرنویس سریال Aharen-san wa Hakarenai 2022 کمدی های رمانتیک درباره لاک پشت های بی دست و پا به نظر می رسد اخیراً در میان مردم قرار گرفته است. چه نوجوانان خجالتی باشند و چه بزرگسالانی که از نظر عاطفی نابالغ باشند، اکثر رامکام های انیمه بیش از یک سری دمدمی مزاجی و دمدمی مزاجی از نظر اجتماعی دارند. نه اینکه من شکایت کنم. وقتی برای اولین بار با مردی که قرار بود شوهرم شود ملاقات کردم، دوستمان لاس زدن ما را اینگونه توصیف کرد: “بی دست و پاترین قوهای دنیا که از آن سوی دریاچه با ناراحتی به یکدیگر بوق می زنند”، بنابراین احتمالاً می توانید حدس بزنید که من این نوع سریال ها را پیدا کرده ام. قابل ربط تر از داستان های عاشقانه بین دو فرد کارآمد. با این حال، مانند هر گرایش ژانر، تعداد زیادی از تقلیدکنندگان رنگ پریده وجود خواهند داشت که در کنار موارد خلاقانه و اصیل باشند.

Aharen-san wa Hakarenai: New Visual, April 2022 Release

زیرنویس سریال Aharen-san wa Hakarenai 2022 جایی در آن حد وسط قرار دارد. بسیاری از ترانه‌ها و دستگاه‌های داستانی آن شبیه به دیگر نمایش‌های رایج و رایج هستند، اگر به طور کامل مطرح نشوند، اما متوجه شدم که اصلاً برایم مهم نیست. حال و هوای سرد مرا به یاد سریال Tanaka-san is Always Listless انداخت، سریالی که از آن لذت بردم، حتی اگر لزوماً عاشقانه نباشد.

یا شاید اینطور بوده است، بسته به اینکه چگونه آن را تفسیر کرده اید. می دانید، این موارد واقعاً بهتر است به تفسیر مخاطب واگذار شود. اما من پرت می شوم. عاشقانه یا نه، کمدی ملایم آهارن سان از دو نوجوان مرده در طول موج های مشابه که با هم ارتعاش می کنند یا برای شما کارساز خواهد بود یا خیر.

با این حال، بر خلاف بسیاری از کمدی های ملایم، آهارن سان شوخی های واقعی دارد. گگ! ژاپنی ها! و بسیاری از آنها واقعاً خنده دار هستند! طنز! استخوان بامزه ام را قلقلک دادند! نکته خوب در مورد آهارن و رایدو که اینقدر نرم صحبت می‌کنند این است که به این معنی است که طنز نمی‌تواند به شخصیت‌هایی که دائماً فریاد می‌زنند تکیه کند و در عوض باید راه‌های دیگری برای ساختن یک شوخی پیدا کند. این من را بسیار خوشحال کرد، زیرا سردرد را سرگرم کننده نمی دانم و طنز گویی سریع ترین راه برای من است. در عوض، کمدی فیزیکی از لبخند زدن به من تا خنداندن من با صدای بلند متفاوت است، زیرا چگونه می توانم با دیدن دختر کوچکی که خود را مانند موشک مو بنفش به جمجمه دوست بلندقدش می اندازد، مدت کوتاهی پس از پرتاب کردن او با تا شده، نروم. در تمام روز برگه های کاغذی می کشید؟

بنابراین حتی اگر Aharen-san بهترین یا اصلی ترین رام کام موجود در بازار نباشد، شیرین است و مطمئناً آنقدر خنده دار است که وجود خودش را توجیه کند. شاید به این دلیل باشد که مدت کوتاهی پس از بازگشت به خانه از یک هفته کاری واقعاً طاقت فرسا که شامل دو شب دوری از خانه بود، آن را تماشا کردم، اما حال و هوای خنک واقعاً چیزی بود که در آن لحظه به آن نیاز داشتم. شاید آنها همان چیزی باشند که شما هم به آن نیاز دارید.

هیچ مشکلی در مورد Aharen-san wa Hakarenai وجود ندارد و من می بینم که بسیاری از مردم آن را دوست دارند. کاراکترها زیبا هستند و تلاش آنها برای بهتر کردن خود و مشکلاتی که با آن روبرو هستند به راحتی قابل همدردی است.

Aharen-san wa Hakarenai Gets April 1 Premiere, 2nd Trailer

زیرنویس Aharen-san wa Hakarenai 2022 رایدو یکی از آن بچه‌هایی است که رشدشان زود جهش می‌کند و «چهره عوضی در حال استراحت» بدی دارد که باعث می‌شود او غیرقابل دسترس به نظر برسد. در طرف دیگر معادله، اهرن عنوان دار را داریم که با صدایی بسیار ملایم صحبت می کند و در درک فاصله شخصی مشکل دارد.

او یا در فضای شخصی افراد قرار دارد یا آنقدر دور است که به نظر می رسد آنها را نادیده می گیرد. خوشبختانه، این دو دانشجوی سال اول به خوبی از مسائل خود آگاه هستند و می خواهند از طریق ایجاد دوستی با یکدیگر بر آنها غلبه کنند.

تماشای آن‌ها بهترین کارشان را انجام می‌دهند، شکست می‌خورند و دوباره تلاش می‌کنند، زیباست. منظورم این است که به نظر می رسد تمام پیش فرض نمایش است. برخی از بهترین گیج‌های این نمایش شامل چیزی بیشتر از اینکه آهارن غذا را به صورت رایدو فرو می‌برد یا خودش را در حالتی عجیب به او می‌پوشاند، نیست.

اما فقط به این دلیل که زیبا بود به این معنی نیست که نمی تواند خسته کننده باشد. سرعت در Aharen-san wa Hakarenai به طرز دردناکی کند است. جوک‌ها ظاهراً برای همیشه ادامه می‌یابند و بیش از یک بار تقریباً به صحنه بعدی رد شدم – و اگر نیازی به نوشتن این بررسی نداشتم، این کار را می‌کردم. بنابراین، در مجموع، این یکی از آن انیمیشن‌هایی است که می‌خواهم خیلی بیشتر از آنچه واقعا دوست دارم، دوستش داشته باشم. من برای قسمت 2 برنمی گردم، اما شاید در یک یکشنبه تنبل، مانگا را بررسی کنم که در آن سرعت داستان را به سادگی ورق زدن سریع کنترل می کنم.

Aharen-san wa Hakarenai یکی از آن نمایش‌هایی است که من به معنای واقعی کلمه از پیش‌زمینه‌ی این نمایش اطلاع داشتم، و از آنجایی که ژاپنی‌ام کمی زنگ‌زده است، عنوان خیلی سرراست به اندازه کافی سریع متوجه من نشد. با این حال، هنگامی که رایدو، قهرمان اصلی ما به پایان رساند و تماشاگران را در وجود فروتن و تنهای خود به خود جلب کرد، ناامیدانه شروع به تلاش برای دوستی با همکلاسی خود، آهارن نامدار، می کند و بیش از یک یا دو دقیقه طول نکشید تا بتوانم آن را پیدا کنم. ترفند اصلی نمایش را کشف کنید. به قول ساینفلد، دختر کم حرفی است.

این سرزمین ناآشنا نیست، لزوما. به غیر از کمدی های کلاسیک دهه 90، انیمه های دیگر دقیقاً همین موضوع را بررسی کرده اند و اخیراً نیز همینطور. کومی نمی تواند ارتباط برقرار کند، ساختار تقریباً یکسانی دارد، جایی که یک قهرمان داستان بدون حلقه اجتماعی برای صحبت با دختری دوست می شود که آنقدر در برقراری ارتباط کلامی ابتدایی ناتوان است که واقعاً نگران کننده است که چگونه هیچ بزرگسالی در زندگی او سعی نکرده به دنبال کمک پزشکی حرفه ای باشد. برای کودک تفاوت اصلی بین کومی و آهارن سان، به نظر می رسد، این است که به جای تکیه بر طنز فوق العاده پر شور و ارزش های تولیدی برجسته برای جلب توجه مخاطب، آهارن سان راضی است که به سادگی کاراکترهایش زمان را کم کنند و به آرامی یاد بگیرند که چگونه برای درک یکدیگر خیلی آهسته

صادقانه می گویم: در حالی که می خواستم Aharen-san را دوست داشته باشم، اجرای این اولین نمایش سخت بود. به هیچ وجه افتضاح نیست، و برخی از بصری‌های آن واقعاً مرا با صدای بلند می‌خنداند (مخصوصاً هر زمان که آهارن یکی از آزمایش‌های ارتباطی رایدو را خیلی تحت اللفظی تلقی کند و او را با یادداشت‌های کاغذی و/یا یادداشت‌های خودش پرتاب کند دوست داشتم. جمجمه). با این حال، در بین یکی دو صحنه ای که باعث خنده من شد، به طرز عذاب آوری خسته شده بودم.

تماشای دو جوان بی دست و پا که از نظر اجتماعی یاد می گیرند بر مشکلات ارتباطی خود و همه اینها غلبه کنند، کاملاً جذابیت پیدا می کنم. زمانی که هر دو شخصیت اصلی به معنای واقعی کلمه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به یادماندنی باشند، سرمایه‌گذاری در این دوران بلوغ دشوار است. من به سادگی از ماجراجویی‌های بی‌نظیر رایدو با آهارن چیزی نگرفتم، زیرا رایدو یک هیچ‌برگر بزرگ و قدیمی از یک قهرمان داستان است، و آهارن کمتر شبیه یک انسان واقعی است و بیشتر شبیه تصور یک مرد بازاریابی از یک عروسک مخملی کاملاً قابل خرید و فروش است. یک مو گولم واقعی. من می‌توانم ببینم که چگونه Aharen-san wa Hakarenai می‌تواند به راحتی در میان مخاطبان هدف خود به یک مورد علاقه مورد علاقه مردم تبدیل شود، اما خوشحال خواهم شد که آن را از فهرست تماشای بهار خود حذف کنم.

Aharen-san wa Hakarenai Anime's First Trailer Streamed at Jump Festa 2022 - QooApp: Anime Games Platform

آهارن کابوس شخصی من است – کسی که مفهوم بسیار کمی از فضای شخصی دارد. به نظر می رسد که او صادقانه به آن رسیده است. صدای او چنان حیرت آور آرام است که برای شنیده شدن تقریباً مجبور است به صورت کسی درآید. او همچنین از دوران راهنمایی‌اش دچار اندکی آسیب می‌شود، زمانی که خود را با صمیم قلب وارد دوستی‌ها کرد که در نهایت باعث ترساندن دوستان احتمالی شد، و او ادعا می‌کند که اکنون که در دبیرستان است از تکرار همان اشتباهات می‌ترسد. اما آیا او واقعاً؟ چون تقریباً در لحظه‌ای که رایدو، که کنارش می‌نشیند و می‌خواهد مشکلات دوران راهنمایی‌اش را برطرف کند، ابراز علاقه می‌کند، او با اشتیاق بی‌پایان برای نزدیکی فیزیکی توله متوسط ​​شما تمام او را فرا می‌گیرد. حتی Raido هم کاملاً مطمئن نیست که از آن چه بکند.

من نمی توانم کاملاً تصمیم بگیرم که آیا این به معنای خنده دار، شیرین یا فقط آرامش بخش است. احتمالاً سردرگمی من از این واقعیت ناشی می شود که سرعت اپیزود را خنک و تجربه تماشای حاصل از آن را تا حدودی تسخیرکننده دیدم. من به راحتی می‌توانستم ببینم که آهارن چگونه می‌خواهد به‌طور جذابی جذاب باشد – او از نظر جسمی کوچک است و ارادت دوست‌داشتنی دارد تا دوستی‌اش با رایدو کار کند، حتی اگر در این کار مهارت خاصی نداشته باشد. او علاوه بر بالا رفتن از او، کارهایی مانند پاس دادن/پرتاب کردن یادداشت به او را در زمانی که او در حمام است انجام می‌دهد و ساعت‌ها به مطالعه دقیق زوایای یک بازی جرثقیل می‌پردازد تا مطمئن شود که برای او اردک‌های خزنده زیادی به دست خواهد آورد. این که او نیز تلاش می‌کند برای او برنده شود، بسیار شیرین است، و من می‌توانستم ببینم که این به یک عاشقانه کم‌مخاطره تبدیل می‌شود که طرفداران بخش‌هایی از زندگی آن را بسیار لذت‌بخش می‌دانند. واضح است که قلب آهارن در جای درستی قرار دارد، حتی اگر تجربه ای برای حمایت از نیت خوب خود نداشته باشد، و واقعاً، از آنجایی که رایدو به نظر نمی رسد مخالفتی با نشستن او روی بغل او یا پوشاندن خود به او برای گرفتن او ندارد. یک چرت، شاید ما هم نباید.

من اعتراف می کنم که این را کسل کننده می دانم. مطمئناً می‌تواند از اینجا بهتر شود، زیرا رایدو بیشتر در مورد Aharen می‌آموزد، و شخصیت رقیب احتمالی که در انتهای این قسمت وارد می‌شود، می‌تواند سرعت را به نحوی مثبت تغییر دهد. اما با وجود جلوه‌های بصری ضعیف و پیشرفتی طولانی، فکر نمی‌کنم حوصله این را داشته باشم.

این یکی از آن نمایش‌هایی است که عنوان آن همه چیزهایی را که باید بدانید به شما می‌گوید. اصل ماجرا این است که آهارن سان غیرقابل کشف، غیرقابل درک، و فقط یک آدم عجیب و غریب است. تقریباً هر شوخی یا طرح داستانی در این قسمت حول همین خودبینی ساخته شده است. در کلاس دبیرستان جدید رایدو، این دختر کوچک و غیرممکن با زبان نرم وجود دارد، او هرگز نمی تواند بگوید در سر او چه می گذرد، هر چه تلاش می کند، هیجین ها در راه هستند. این نوعی از فرضیه است که بسیار کم و ساده است، که فقط می تواند در زمین اجرا عالی باشد. در حالی که این انیمه هنوز کاملاً وجود ندارد، حداقل در این قسمت نت‌های درست را می‌زند.

همه چیز در اینجا به لحن و زمان‌بندی برمی‌گردد، و در حالی که برخی از بخش‌های این اپیزود کاملاً با هم ادغام نمی‌شوند، زمانی که آن‌ها این کار را انجام می‌دهند، لحنی شبیه به تاناکا-کان همیشه بی‌حال است، جایی که طنز از ترکیب لحن آرام و آرام ناشی می‌شود. شرایط پوچ بهترین قطعا تلاش های فزاینده رایدو برای غلبه بر صدای غیرممکن آهارن از طریق هر وسیله ممکن است. یادداشت ها، لب خوانی، چیزی به نام «رسانایی استخوانی» و اوج گرفتن سیگنال های دود و کبوترهای پیام رسان. همه اینها خیلی احمقانه است و با چهره سنگی تزلزل ناپذیر رایدو خنده دارتر می شود، در هر ثانیه جدی به نظر می رسد و هرگز به اندازه بلند کردن صدایش نیست.

این بیش از هر چیز چیزی است که باعث می‌شود بسیاری از این گگ‌ها کار کنند – اگر رایدو یک آدم رک و فریاد بود که به هر عجیب‌وغریب بودن آهارن بیش از حد واکنش نشان می‌داد، خراب می‌شدند، اما با این که چقدر او با همه چیز غلت می‌زند، خنده‌دارتر می‌شدند. این کار به این دلیل کار می‌کند که هر دو شخصیت عجیب و غریب هستند که سعی می‌کنند به زور از پوسته خود بیرون بیایند، بنابراین مهم نیست که چقدر عجیب و غریب است، به نظر می‌رسد که هر دو در حال تفریح ​​هستند و واقعاً می‌خواهند در کنار یکدیگر باشند. صدمه نمی بیند که کل حقه آهار در مورد قضاوت نادرست فضای شخصی به این معنی است که برای همه ناظران بیرونی، این دو قبلا با هم قرار می گذارند – با هم به خانه می روند، میز و کتاب های درسی را به اشتراک می گذارند، آهارن مستقیماً در آغوش رایدو نشسته وقتی ناهار را به اشتراک می گذارند، همه چیزهای کلاسیک رامکام. که این دو کورکورانه به روشی بسیار دوست داشتنی وارد شده اند. همه چیز مانند دیکنز زیبا است، و اگرچه این شوخی می تواند خود را از بین ببرد، امیدوارم که سریال بتواند بر این پایه محکم بنا شود و یک کمدی کوچک آرام و دوست داشتنی بسازد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,