دانلود زیرنویس سریال A Robot in the Orange Orchard 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال A Robot in the Orange Orchard 2022 – بلو سابتايتل
خرداد 2, 1401
133 بازدید

دانلود زیرنویس سریال A Robot in the Orange Orchard 2022 ابتلا به یک آلرژی عجیب که تنها با تماس مستقیم پوست به پوست ایجاد می شود، چیزی به سادگی یک دست دادن می تواند مرگبار باشد. بدون توانایی تماس مستقیم با دیگران، لو کان وقتی متوجه می شود که دکتری به نام فو یانگ یک […]

دانلود زیرنویس سریال A Robot in the Orange Orchard 2022 ابتلا به یک آلرژی عجیب که تنها با تماس مستقیم پوست به پوست ایجاد می شود، چیزی به سادگی یک دست دادن می تواند مرگبار باشد. بدون توانایی تماس مستقیم با دیگران، لو کان وقتی متوجه می شود که دکتری به نام فو یانگ یک ربات همراه فوق العاده واقعی به نام “جمعه” ساخته است، مجذوب خود می شود.

A Robot in the Orange Orchard (2022) Episode 1 English Subbed - video  Dailymotion

زیرنویس سریال A Robot in the Orange Orchard 2022 لو کان که مایل به سرمایه گذاری بیشتر در کار دکتر فو یانگ است، درخواست کرده است که جمعه به خانه او تحویل داده شود تا بتواند توانایی های کامل این خلاقیت باورنکردنی را آزمایش کند.

A Robot in the Orange Orchard Photos - MyDramaList

زیرنویس A Robot in the Orange Orchard 2022 اگرچه دکتر با درخواست لو کان موافقت کرد، اما وقتی یک مشکل فنی لحظه آخری ربات او را بی‌کار می‌کند، ناراحت می‌شود. او که نمی‌تواند هم اعتبار و هم سرمایه‌اش را از دست بدهد، از دستیار سابقش، یانگ شان شان می‌خواهد تا جای ربات را بگیرد، فقط به اندازه‌ای که بتواند دوباره آن را راه‌اندازی کند.

Liang Jing Kang and Sun Qian (A Robot in the Orange Orchard) | Profile and  Drama List | - YouTube

شان شان که الگوی واقعی ظاهر ربات است، از هر نظر با ربات یکسان است و تنها زمانی با درخواست دکتر موافقت می کند که بفهمد واقعاً چاره دیگری ندارد. شان شان که به عنوان “جمعه” به خانه لو کان می رسد، تمام تلاش خود را می کند تا رفتار ربات را تقلید کند…

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,