دانلود زیرنویس سریال مستند Earth at Night in Color 2020 – بلو سابتايتل

مهر 16, 1401
116 بازدید

دانلود زیرنویس سریال مستند Earth at Night in Color 2020 این مجموعه مستند که توسط تام هیدلستون روایت می‌شود و در شش قاره فیلم‌برداری شده است، از فناوری‌های پیشرفته دوربین برای ثبت زندگی شبانه حیوانات استفاده می‌کند و رفتارهای جدیدی را که به صورت تمام رنگی فیلم‌برداری شده است، آشکار می‌کند. براي دانلود زيرنويس اينجا […]

دانلود زیرنویس سریال مستند Earth at Night in Color 2020 این مجموعه مستند که توسط تام هیدلستون روایت می‌شود و در شش قاره فیلم‌برداری شده است، از فناوری‌های پیشرفته دوربین برای ثبت زندگی شبانه حیوانات استفاده می‌کند و رفتارهای جدیدی را که به صورت تمام رنگی فیلم‌برداری شده است، آشکار می‌کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال مستند Earth at Night in Color 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال مستند Earth at Night in Color 2020 پس از تاریک شدن هوا در علفزارهای ماسای مارا در کنیا، یک شیر تا زمانی که توله های گمشده خود را پیدا نکند آرام نمی گیرد. با فرود آمدن تاریکی، یک خانواده از نخستی‌های کوچک در سولاوسی برای یافتن غذا و در عین حال محافظت از نوزادان خود به جنگل می‌روند.

زیرنویس سریال مستند Earth at Night in Color 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Earth at Night in Color 2020 یک جگوار برای حفظ رودخانه خود در برزیل می‌جنگد، زیرا شب چالش‌ها و فرصت‌هایی برای شکار به ارمغان می‌آورد. در جنگل شمالی اروپا، یک خرس قهوه ای جوان با گرگ ها درگیر می شود و سعی می کند در زیر ستاره ها جفتی پیدا کند.

زیرنویس مستند Earth at Night in Color 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال مستند زمین در شب رنگی 2020 هنگامی که لس آنجلس، شیکاگو و تورنتو در هنگام شب روشن می شوند، دنیایی از فرصت ها را برای باهوش ترین حیواناتی که مایل به ریسک هستند ایجاد می کنند.
سریال مستند زمین در شب رنگی 2020 در ماسای مارا در کنیا، دو برادر یوزپلنگ با گروهی از کفتارهای قدرتمند در ردیابی آنها، اقدام به شکار شبانه با سرعت بالا می کنند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,