دانلود ترینر بازی StarCraft: Brood War – گیم تی پلی

شهریور 16, 1401
91 بازدید

StarCraft: Brood War یک بسته الحاقی برای بازی ویدئویی استراتژی بلادرنگ StarCraft است که در سال 1998 توسط Blizzard Entertainment توسعه و منتشر شد. این توسعه شامل سه کمپین تک نفره جدید، دو واحد جدید در هر مسابقه، برخی ارتقاء فناوری جدید و تعدادی مجموعه نقشه اضافی است. براي دانلود ترینر اينجا کليک کنيد ارتش […]

StarCraft: Brood War یک بسته الحاقی برای بازی ویدئویی استراتژی بلادرنگ StarCraft است که در سال 1998 توسط Blizzard Entertainment توسعه و منتشر شد. این توسعه شامل سه کمپین تک نفره جدید، دو واحد جدید در هر مسابقه، برخی ارتقاء فناوری جدید و تعدادی مجموعه نقشه اضافی است.

براي دانلود ترینر اينجا کليک کنيد

ارتش Terran توسط Medic، یک واحد پشتیبانی پیاده نظام، و Valkyrie، یک واحد هوا به هوا با شعاع آسیب زیاد تکمیل می شود. زرادخانه Protoss با Corsair، یک واحد هوا به هوای شلیک سریع با قابلیت آرام کردن نیروهای زمینی، Dark Templar، یک واحد زمینی با پوشش دائمی با یک حمله قدرتمند، و Dark Archon، یک طلسم‌ساز با توانایی تسلط کامل بر یک واحد حریف که ادغام دو تمپلار تاریک است.

StarCraft: Brood War | Retro Gamer

Zerg به Devourer دسترسی پیدا می کند، یک واحد هوا به هوا با شلیک کند که تکامل موتالیسک است، و Lurker، یک واحد زمین به زمین که تکامل Hydralisk است که در هنگام دفن حمله می کند.

StarCraft: Brood War System Requirements | System Requirements

رویدادهای StarCraft II: Wings of Liberty چهار سال پس از StarCraft: Brood War اتفاق می‌افتد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,