دانلود ترینر بازی RED ALERT 2 – گیم تی پلی

دانلود ترینر بازی RED ALERT 2 – گیم تی پلی
شهریور 19, 1401
174 بازدید

دانلود ترینر بازی RED ALERT 2  (اغلب به اختصار Red Alert 2 یا RA2 نامیده می شود) یک بازی استراتژیک بلادرنگ است که توسط Westwood Pacific ساخته شده است. این بازی توسط EA Games منتشر شده و در 27 اکتبر 2000 در اروپا برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.[1] این دومین قسمت از سری Red Alert […]

دانلود ترینر بازی RED ALERT 2  (اغلب به اختصار Red Alert 2 یا RA2 نامیده می شود) یک بازی استراتژیک بلادرنگ است که توسط Westwood Pacific ساخته شده است. این بازی توسط EA Games منتشر شده و در 27 اکتبر 2000 در اروپا برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.[1] این دومین قسمت از سری Red Alert در سری Command & Conquer است و موفق به Command & Conquer: Red Alert می شود. یک بسته الحاقی برای Red Alert 2 با نام Yuri’s Revenge در سال 2001 منتشر شد و در سال 2008 به عنوان دنباله ای برای بازی Command & Conquer: Red Alert 3 منتشر شد.

براي دانلود ترینر اينجا کليک کنيد

ترینر بازی RED ALERT 2  علیرغم موفقیت Command & Conquer: Red Alert در سال 1996، استودیو Westwood مدت کوتاهی پس از انتشار بازی به همراه سایر املاک متعلق به مالک دارای مشکلات مالی استودیو، Spelling Entertainment Group برای فروش قرار گرفت.[4] استودیو توسط Electronic Arts در اواخر سال 1998 به قیمت 122.5 میلیون دلار خریداری شد، تنها پس از اینکه دارایی Spelling Group به طور جداگانه فهرست شد.[5] به عنوان بخشی از این معامله، استودیوی توسعه مبتنی بر Irvine Virgin Interactive (همچنین یکی از شرکت‌های تابعه Spelling Group) توسط Electronic Arts خریداری شد. این استودیو به Westwood Pacific تغییر نام داد و تحت نظارت مستقیم استودیو Westwood قرار گرفت.

Red Alert 2: Chrono Divide

ترینر RED ALERT 2  استودیو شروع به کار بر روی دنباله Red Alert، سری جدید برای توسعه دهندگان کرد، در حالی که استودیو Westwood روی تکمیل Command & Conquer: Tiberian Sun و توسعه بیشتر Command & Conquer: Renegade کار می کرد.

Red Alert 2: Chrono Divide

این بازی برای اولین بار در آوریل سال 2000 معرفی شد و همچنین در آن سال در نمایشگاه سرگرمی الکترونیکی (E3) حضور داشت.

در جولای 2000، وست وود اعلام کرد که Red Alert 2 در 15 سپتامبر 2000 به وضعیت سازنده خواهد رسید، به این معنی که بازی در اواسط اکتبر منتشر خواهد شد. Red Alert 2 در 21 اکتبر 2000 در آمریکای شمالی منتشر شد. شش روز بعد، در 27 اکتبر، بازی در اروپا در دسترس بود.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,