خیر جوانی که 140 فرزند محسنین کمیته امداد استان قم را حمایت می‌کند

آبان 26, 1400
7 بازدید

ایسنا/قم معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم گفن: یکی از خیران جوان استان قم 140 نفر از فرزندان طرح محسنین را تحت حمایت مالی ماهانه خود قرار داد. سید محمدرضا میره‌ای، با اشاره به اینکه در چند سال گذشته استقبال مردم از طرح محسنین خوب بوده‌است، بیان کرد: یکی از خیران جوان استان قم […]

خیر جوانی که 140 فرزند محسنین کمیته امداد استان قم را حمایت می‌کند

ایسنا/قم معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم گفن: یکی از خیران جوان استان قم 140 نفر از فرزندان طرح محسنین را تحت حمایت مالی ماهانه خود قرار داد.

سید محمدرضا میره‌ای، با اشاره به اینکه در چند سال گذشته استقبال مردم از طرح محسنین خوب بوده‌است، بیان کرد: یکی از خیران جوان استان قم در این طرح شرکت کرد و 140 نفر از فرزندان طرح محسنین را تحت حمایت مالی ماهانه خود قرار داد.
وی با اشاره به اینکه این نیکوکار جوان تعهد کرده تا ماهانه 500 هزار ریال به هر فرزند معنوی خود پرداخت کند افزود: این خیر که خواستار مجهول ماندن نامش شده، در اولین واریزی خود 70 میلیون ریال به صورت مستقیم و بدون واسطه به حساب شخصی تمام فرزندان خود واریز کرد.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم ضمن قدردانی از مردم نیکوکار استان خاطرنشان کرد: اگر فردی قصد دارد در طرح اکرام ایتام و محسنین شرکت کند تا ماهانه مبلغی را به صورت مستقیم به حساب شخصی این فرزندان واریز کند می‌توان با ارسال شماره 1 به سامانه پیامکی 3000333325 و یا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir  در این کار خداپسندانه سهیم شود.
نقره‌ای در پایان گفت: کارشناسان این نهاد با همه افرادی که به این سامانه پیامک ارسال کنند تماس می‌گیرند و بدون نیاز به مراجعه حضوری فرم ثبت نام طرح اکرام ایتام و محسنین را برای آنها تکمیل خواهند کرد.
منبع: ايسنا