خیرین همدانی برای بیماران سخت علاج جشن تولد می‌گیرند

دی 24, 1400
73 بازدید

ایسنا/همدان معاون امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان از برگزاری جشن تولد برای بیماران سخت‌درمان که روند درمان آنها طولانی بوده و تحت پوشش مجمع هستند تحت عنوان طرح “محیا” با کمک خیرین خبرداد. حمید شاکری‌صفت در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: طرح “محیا” تنها تهیه یک کیک تولد نیست بلکه در کنار آن […]

خیرین همدانی برای بیماران سخت علاج جشن تولد می‌گیرند

ایسنا/همدان معاون امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان از برگزاری جشن تولد برای بیماران سخت‌درمان که روند درمان آنها طولانی بوده و تحت پوشش مجمع هستند تحت عنوان طرح “محیا” با کمک خیرین خبرداد.

حمید شاکری‌صفت در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: طرح “محیا” تنها تهیه یک کیک تولد نیست بلکه در کنار آن برنامه‌های دیگری از جمله مشاوره‌های روحی و روانی و معنوی، سفرهای زیارتی و سیاحتی، برگزاری جلسات و کارگاه‌های هنری و تفریحی برگزار می‌شود.

وی گفت: در برگزاری جشن تولد برای این بیماران مواردی مورد توجه قرار دارد که از جمله آنها درج نام بیمار بر روی کیک، تهیه هدیه‌ای مناسب با سن و جنس بیمار توسط خیرین تهیه و اهدا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در طرح محیا تمامی رده‌های سنی از خردسال و نوجوان گرفته تا جوان و میانسال تحت پوشش هستند، افزود: حدود هزار و ۵۸۰ بیمار نیازمند به‌طور کلی تحت پوشش مجمع خیرین سلامت هستند که همه این افراد شرایط لازم برای شرکت در طرح محیا را ندارند، تنها ۳۰۰ نفر از آنها شامل این طرح می‌شوند.

شاکری تصریح کرد: در این طرح همچنین سبدهای غذایی براساس توصیه پزشکی پزشکان و براساس نیاز بیماران تهیه و به آنها اهدا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بیمارانی که شاخص‌های لازم برای شرکت در طرح محیا را داشته باشند از قبل شناسایی می‌شوند و از آنها به همراه خانواده دعوت می‌شود تا در مجمع حضور پیدا کنند در حالیکه اطلاعی از برنامه ندارند در این جشن و مراسم حضور پیدا می‌کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,