خیرین بهترین سفرای توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی هستند

مهر 18, 1400
17 بازدید

 مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد در جریان تجلیل از پنج خیر مدرسه‌ساز یزدی مقیم خارج از کشور با اشاره به مشارکت خیرین در ساخت 50 درصد از مدارس این استان، از خیرین به عنوان بهترین سفرای توسعه فرهنگ نیکوکاری و مشارکت در مدرسه‌سازی یاد کرد. «جواد ذاکر» با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از […]

خیرین بهترین سفرای توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی هستند

 مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد در جریان تجلیل از پنج خیر مدرسه‌ساز یزدی مقیم خارج از کشور با اشاره به مشارکت خیرین در ساخت 50 درصد از مدارس این استان، از خیرین به عنوان بهترین سفرای توسعه فرهنگ نیکوکاری و مشارکت در مدرسه‌سازی یاد کرد.

«جواد ذاکر» با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از خیّرین مدرسه‌ساز مقیم خارج از کشور که همزمان به صورت ویدئو کنفرانسی در سراسر کشور برگزار شد، در این رابطه اظهار کرد: خیّرین، مروجین فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه هستند و با همت والای خود در ساخت آینده استان و فرهنگ و تمدن آن نقش دارند.

وی ادامه داد: مشارکت در ساخت و بهره‌برداری از ۵۰ درصد مدارس استان نشان از فرهنگ بالای خیرمندی مردمان یزد دارد که از سالهای دور در کشور زبانزد بوده است.

ذاکر خاطرنشان کرد: گذشت از مال خود و ساخت مدارس در جهت رضای خدا، بسی لذت بخش است که این مهم فقط از انسانهای بزرگ برمی‌آید و خیرین بهترین سفرای توسعه فرهنگ نیکوکاری و مشارکت در مدرسه‌سازی هستند و وجود آنان در استان نعمتی بزرگی است که مجموعه آموزش و پرورش استان از آن بهره‌مند شده است.

وی خاطرنشان کرد: همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز مقیم خارج از کشور برای اولین بار و با هدف تجلیل از زحمات و خدمات خیّرین نیک‌اندیش در دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور و به صورت همزمان به صورت ویدئوکنفرانس در سراسر کشور برگزار شد.

مدیر کل نوسازی مدارس استان در پایان یادآور شد: در حاشیه این همایش در یزد و به پاس ارج نهادن به حضور گرم خیّرین در امر مدرسه‌سازی با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان با اهدای لوح سپاس از پنج نفر از خیرین یزدی مقیم خارج از کشور تجلیل شد.

منبع: ايسنا