خوشحالی کارکنان ناجا خوشحالی خداوند است

مهر 7, 1400
33 بازدید

 یک مرجع تقلید گفت: تا خداوند ما را کمک نکند، هیچ نیستیم، کسانی که اهل تقوا و حقیقت هستند و به دیگران کمک می‌کنند جایگاه بالایی دارند و این دو صفت در ناجا وجود دارد. آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ارزش […]

خوشحالی کارکنان ناجا خوشحالی خداوند است

 یک مرجع تقلید گفت: تا خداوند ما را کمک نکند، هیچ نیستیم، کسانی که اهل تقوا و حقیقت هستند و به دیگران کمک می‌کنند جایگاه بالایی دارند و این دو صفت در ناجا وجود دارد.

آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ارزش هر انسانی در عملکرد آن است و هر چه عملکرد سنگین‌تر باشد مزد و اجر آن بیشتر می‌شود، عنوان کرد: پروردگار در قرآن به این نکته اشاره می کند که پیامبراکرم(ص) این امت تو تامین می‌خواهد اگر نباشد مردم آرامش و زندگی مرفه ندارند.

وی با اشاره به روایتی از امام صادق (ع) افزود: خداوند به پیامبر (ص) فرمود «تامین گذاشتم تا مردم در آرامش زندگی کنند وجود خود شما پیامبر امان نامه است و بعد از پیامبرتا مادامی که امت طلب استغفار کنند ما آنها را عذاب نمی کنیم»، بنابراین استغفار وسیله تامینیه ما است.

آیت الله علوی گرگانی بابیان اینکه تا خداوند ما را کمک نکند، هیچ نیستیم، کسانی که اهل تقوا و حقیقت هستند و به دیگران کمک می‌کنند جایگاه بالایی دارند و این دو صفت در ناجا وجود دارد، اظهار کرد: نیروی انتظامی شبانه روز در حال خدمت رسانی است و امنیت  برای جامعه الزامی است.

وی تصریح کرد: مسئولان مربوطه باید از عزیزان ناجا قدردانی کنند و این نیرو نباید با سایر دستگاه ها سنجیده شود و کارکنان آن باید همواره دلگرم باشند چون امنیت کشور به دست آنها حفظ می شود.

این مرجع تقلید بیان کرد: خوشحالی کارکنان ناجا خوشحالی خداوند است و خداوند رضایت خود را در رضایت مخلوق قرار داده است خدا را شکر می کنیم که فرماندهی ناجا به دست شما داده شده‌است.

منبع:ایسنا