خرید مخفیانه واکسن کرونا توسط رهبران سیاسی عراق برای تزریق به نزدیکانشان

آذر 22, 1400
9 بازدید

منابع آگاه از خرید محرمانه هزاران دوز واکسن چینی ضد کرونا توسط رهبران سیاسی عراق برای تزریق به خود و نزدیکانشان پرده برداشتند. به گزارش ایسنا، منابع آگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری شفق نیوز فاش کردند که اغلب رهبران سیاسی در بغداد به طور محرمانه هزاران دوز واکسن چینی مقابله با کرونا را خریداری کرده‌اند. […]

خرید مخفیانه واکسن کرونا توسط رهبران سیاسی عراق برای تزریق به نزدیکانشان

منابع آگاه از خرید محرمانه هزاران دوز واکسن چینی ضد کرونا توسط رهبران سیاسی عراق برای تزریق به خود و نزدیکانشان پرده برداشتند.

به گزارش ایسنا، منابع آگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری شفق نیوز فاش کردند که اغلب رهبران سیاسی در بغداد به طور محرمانه هزاران دوز واکسن چینی مقابله با کرونا را خریداری کرده‌اند.

طبق گفته این منابع که به دلیل حساسیت مساله نخواستند نامشان فاش شود، گفتند: هر رهبر حدود ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دوز واکسن کرونا را برای تزریق به خودشان، خانواده و نزدیکانشان خریداری کرده‌ است.

این منابع در ادامه اعلام کردند که روند واکسیناسیون در میان اعضای این قشر ادامه دارد و این امر کاملاً مخفیانه و محرمانه انجام می‌شود.

طبق این گزارش، این درحالی است که تا بدین لحظه حتی یک دوز واکسن کرونا به صورت رسمی وارد عراق نشده است و قرار است که نخستین محموله پایان ماه جاری میلادی وارد این کشور شود.

منبع:ایسنا