خروج ۴ شهر خوزستان از وضعیت قرمز

آذر 9, 1400
7 بازدید

ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از خروج چهار شهر خوزستان از وضعیت قرمز و سه شهر از وضعیت نارنجی خبر داد. دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی محدودیت‌های اعمال‌شده و افزایش سطح رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛ مطابق جدیدترین رنگ‌بندی شهرهای استان، شهرهای شادگان، هویزه، خرمشهر و دشت آزادگان از وضعیت […]

خروج ۴ شهر خوزستان از وضعیت قرمز

ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از خروج چهار شهر خوزستان از وضعیت قرمز و سه شهر از وضعیت نارنجی خبر داد.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی محدودیت‌های اعمال‌شده و افزایش سطح رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛ مطابق جدیدترین رنگ‌بندی شهرهای استان، شهرهای شادگان، هویزه، خرمشهر و دشت آزادگان از وضعیت قرمز خارج و در وضعیت نارنجی قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: سه شهر حمیدیه، هفتکل و هندیجان نیز که پیش از این در وضعیت نارنجی قرار داشتند، در جدیدترین رنگ بندی در وضعیت زرد قرار گرفته‌اند.

ابول‌نژادیان ادامه داد: اکنون هفت شهر اهواز، آبادان، دزفول، شوشتر، ماهشهر، کارون و رامهرمز در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی تصریح کرد: خروج شهرها از وضعیت قرمز، تابع اجرای دقیق محدودیت‌های اعمال‌شده و رفتار مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی است. از مردم تقاضا می‌کنیم با توجه به وضعیت کرونا در استان از هر گونه مسافرت، تردد غیرضروری و برگزاری تجمع و دورهمی به ویژه در شهرهای قرمز و نارنجی استان به شدت پرهیز کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا