خدمات رسانی ۶۰ نیروی شهرداری در پایانه مرزی مهران

مهر 10, 1400
61 بازدید

 شهردار مهران گفت: در فاصله‌ی زمانی یک روز قبل از اربعین تا پایان وقت دیروز ۶۰ نیروی خدمات‌رسان در پایانه مرزی به زائران خدمت ارائه کرده‌اند. «حجت‌اله نصیری‌پور» در مورد خدمات رسانی به زوار اربعین در شهر مهران و پایانه مرزی اظهار کرد: سال‌های گذشته شهرداری استان اراک با ماشین‌آلات و ۷۰ نیروی خدماتی به […]

خدمات رسانی ۶۰ نیروی شهرداری در پایانه مرزی مهران

 شهردار مهران گفت: در فاصله‌ی زمانی یک روز قبل از اربعین تا پایان وقت دیروز ۶۰ نیروی خدمات‌رسان در پایانه مرزی به زائران خدمت ارائه کرده‌اند.

«حجت‌اله نصیری‌پور» در مورد خدمات رسانی به زوار اربعین در شهر مهران و پایانه مرزی اظهار کرد: سال‌های گذشته شهرداری استان اراک با ماشین‌آلات و ۷۰ نیروی خدماتی به کمک شهرداری مهران می‌آمد اما امسال این وظیفه بر عهده شهرداری‌های استان بود.

شهردار مهران با تاکید بر اینکه تا یک روز قبل از مراسم اربعین تمام خدمات سطح شهر مهران و پایانه مرزی بر عهده‌ی نیروهای شهرداری شهرستان بوده است، افزود: یک روز قبل از مراسم بزرگ اربعین شهرداری‌های ایلام، آسمان‌آباد و استان کرمانشاه با اعزام۶۰ نیروی خدماتی، ۴ دستگاه حمل زباله و ۶ خودرو آتش‌نشانی در پایانه مرزی مستقر و تا پایان روز جمعه ۲۴ صفر خدمت ارائه داده‌اند.

وی ادامه داد: در حال حاضر خدمات‌رسانی در سطح شهر مهران با نیروهای شهرستان است و تنها نیروهای خدماتی شهرداری ایلام در پایانه مرزی مهران مستقر هستند.

منبع: ايسنا