خدمات رسانی “رایگان” اتوبوسرانی کرمانشاه به نمازگزاران جمعه

آذر 5, 1400
18 بازدید

ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری کرمانشاه از خدمات رسانی رایگان اتوبوسرانی کرمانشاه به نمازگزاران جمعه خبر داد. غلامرضا شهبازی در گفت و گو با ایسنا  اظهار کرد: به منظور خدمات رسانی  و تسهیل در تردد شهروندان به نماز جمعه، اتوبوس های تحت پوشش این سازمان به صورت رایگان به نمازگزاران خدمت رسانی می کنند. وی […]

خدمات رسانی "رایگان" اتوبوسرانی کرمانشاه به نمازگزاران جمعه

ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری کرمانشاه از خدمات رسانی رایگان اتوبوسرانی کرمانشاه به نمازگزاران جمعه خبر داد.

غلامرضا شهبازی در گفت و گو با ایسنا  اظهار کرد: به منظور خدمات رسانی  و تسهیل در تردد شهروندان به نماز جمعه، اتوبوس های تحت پوشش این سازمان به صورت رایگان به نمازگزاران خدمت رسانی می کنند.

وی افزود: مسیرهای تردد طراحی شده و اتوبوس ها از ساعت یازده روزهای جمعه به افرادی که به مصلای نمازجمعه عزیمت می‌کنند، سرویس دهی خواهند کرد.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل و مسافر شهرداری کرمانشاه اظهار کرد: از فردا (5 آذر) اتوبوس‌های مشخص شده از سوی این سازمان از میادین و مسیرهای منتهی به مسجد جامع، آماده  سرویس دهی به نمازگزاران هستند.

شهبازی افزود: سرویس دهی از ساعت یازده صبح  آغاز شده و پس از پایان مراسم نماز جمعه نیز نمازگزاران می توانند از خدمات اتوبوس‌های شرکت واحد بهرمند شوند.

رییس سازمان حمل ونقل مسافر شهرداری کرمانشاه یاد آور شد: این طرح به دنبال درخواست مکرر نمازگزاران ساکن در محلات مختلف شهر از دفتر ستاد نماز جمعه و به منظور فراهم سازی شرایط تردد بهتر برای نمازگزاران در دستور کار قرار گرفته است.

وی با تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در اتوبوس های درون شهری، از نمازگزاران خواست تا هنگام تردد با وسایل حمل و نقل عمومی حتما رعایت پروتکل ها را داشته و از ماسک استفاده کنند.

منبع:ایسنا