خبر واژگونی اتوبوس قلعه گنج_کرمان صحت ندارد

مهر 7, 1400
24 بازدید

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان ضمن رد شایعه تصادف اتوبوس قلعه گنج به کرمان گفت: ایجاد هرگونه شایعه سازی با این روش بازی با روان مردم و سبب ایجاد نگرانی در مردم و خانواده های مسافران و رانندگان است. «مجتبی محمودی» با اشاره به انتشار خبر واژگونی […]

خبر واژگونی اتوبوس قلعه گنج_کرمان صحت ندارد

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان ضمن رد شایعه تصادف اتوبوس قلعه گنج به کرمان گفت: ایجاد هرگونه شایعه سازی با این روش بازی با روان مردم و سبب ایجاد نگرانی در مردم و خانواده های مسافران و رانندگان است.

«مجتبی محمودی» با اشاره به انتشار خبر واژگونی اتوبوس وابسته به یک شرکت مسافربری شهرستان قلعه گنج در جنوب کرمان در شبکه های اجتماعی اظهار کرد: این گونه خبرهای بدون منبع شایعه سازی در فضای مجازی است که سبب نگرانی مردم را فراهم می سازد و اقدامی کاملا غیر اخلاقی است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان، وی با بیان اینکه با نصب سامانه سپهتن بر روی کلیه اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل عمومی همه اعمال و رفتار راننده و خط سیر ناوگان به صورت آنلاین رصد می شود که در هر لحظه برای کارشناسان حمل و نقل این اداره کل قابل دسترسی است.

محمودی با گلایه از برخی شایعه سازان و افراد نا آگاه که دنبال ایجاد ناراحتی بین مردم هستند، افزود: مردم و مخاطبان باید اخبار را از منابع موثق دریافت و از توجه و دنبال کردن این گونه خبرهای بدون منبع و شایعه جدا خودداری کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان ضمن رد شایعه تصادف اتوبوس قلعه گنج به کرمان گفت: ایجاد هرگونه شایعه سازی با این روش بازی با روان مردم و سبب ایجاد نگرانی در مردم و خانواده های مسافران و رانندگان است.

وی شماره ۱۴۱مرکز مدیریت راهها و حمل و نقل را برای اطلاع از آمار و اخبار موثق در حوزه راهداری و حمل و نقل اعلام کرد.

منبع:ایسنا