خبرنگاران نشست خبری آنلاین آلکنو را ترک کردند/ سهل‌انگاری فدراسیون والیبال در رعایت پروتکل‌ها

مرداد 21, 1400
32 بازدید

خبرنگاران نشست آنلاین فدراسیون والیبال را به دلیل رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی ترک کردند.   قرار بود نشست خبری ولادیمیر آلکنو، سرمربی روسی تیم ملی والیبال ایران به صورت آنلاین برگزار شود که متاسفانه به دلیل رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی با اعتراض خبرنگاران مواجه شد و به جز یکی دو نفر، خبرنگاران حاضر نشست را […]

خبرنگاران نشست خبری آنلاین آلکنو را ترک کردند/ سهل‌انگاری فدراسیون والیبال در رعایت پروتکل‌ها

خبرنگاران نشست آنلاین فدراسیون والیبال را به دلیل رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی ترک کردند.

  قرار بود نشست خبری ولادیمیر آلکنو، سرمربی روسی تیم ملی والیبال ایران به صورت آنلاین برگزار شود که متاسفانه به دلیل رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی با اعتراض خبرنگاران مواجه شد و به جز یکی دو نفر، خبرنگاران حاضر نشست را ترک کردند.

این  نشست خبری آنلاین قرار بود در فدراسیون والیبال برگزار شود و این درحالی است که به دلیل وضعیت سیاه کرونایی و احترام به کادر درمان، تعدادی از خبرنگاران از جمله خبرنگار ایسنا درخواست کردند که خبرنگاران برای کاهش انتقال کرونا در فدراسیون حاضر نشده و از طریق اینترنت در محل کار خود به پوشش خبری بپردازند اما فدراسیون والیبال اصرار داشت که حتما صحبت‌های آلکنو آن هم به‌ صورت آنلاین در فدراسیون والیبال به گوش خبرنگاران برسد که این موضوع واقعا تعجب برانگیز است!

قرار بود مانلی کسرایی، مترجم شخصی آلکنو در فدراسیون والیبال صحبت‌های آنلاین آلکنو را برای خبرنگاران ترجمه کند اما تعداد زیاد خبرنگاران و رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی توسط فدراسیون والیبال باعث شد که خبرنگاران جلسه را ترک کنند.

خبرنگاران زیادی برای پوشش صحبت‌های آلکنو به فدراسیون آمده بودند و این درحالی است که فدراسیون والیبال مکان مناسبی را برای این نشست در نظر نگرفته بود.

 

منبع: ايسنا