خبرنگاران رزمندگان عرصه قلم و رسانه هستند

مرداد 23, 1400
22 بازدید

 شهردار بروجرد گفت: خبرنگاران رزمندگان عرصه قلم و رسانه هستند. رحیم جافری در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار که شامگاه هفتم مردادماه در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: شهید صارمی تا آخرین نفس خود قلم را زمین نگذاشت و آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را تا دم شهادت پیش […]

خبرنگاران رزمندگان عرصه قلم و رسانه هستند

 شهردار بروجرد گفت: خبرنگاران رزمندگان عرصه قلم و رسانه هستند.

رحیم جافری در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار که شامگاه هفتم مردادماه در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: شهید صارمی تا آخرین نفس خود قلم را زمین نگذاشت و آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را تا دم شهادت پیش برد.

وی تصریح کرد: این شهید از شهر شهیدپرور بروجرد برخاسته است و تاریخ‌ساز شد و با خون،  تلاش، یقین و ایمان خود روز خبرنگار را رقم زد.

شهردار بروجرد خاطرنشان کرد: شهیدانی مانند شهید سلیمانی، بروجردی و… امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند و دنیا با تحریم‌های ظالمانه خود نتوانست کوچک‌ترین تزلزلی در این کشور به وجود آورد.

جافری خبرنگاران را رزمندگان عرصه قلم و رسانه برشمرد و اضافه کرد: خبرنگاران ما در برابر خطرات آشنا کردند و اگر خبرنگاران نباشند چرخ خدمت این کشور و شهر نمی‌چرخد.

وی با اشاره به مشکلات مالی شهرداری، افزود: در حال حاضر شهرداری بروجرد هیچ‌گونه بدهی ندارد و پروژه‌های اساسی و ماندگار ایجاد شده و خیلی از امکانات شهرداری برگشت داده شدند.

شهردار بروجرد با اشاره به احداث پارک شهربازی ۷۰۰۰ مترمربعی مسافر در جنوب شهر بروجرد، آن را مصداقی از توزیع عادلانه خدمات شهری عنوان کرد که بهره‌برداری از آن سبب توسعه و افزایش سرانه فضای سبز شهری نیز خواهد شد.

جافری عنوان کرد: احداث المان میدان حضرت امام (ره) به عنوان یکی از المان‌های منحصر به فرد، انجام مستمر  اقدامات زیباسازی‌های در سطح شهر  به مناسبت‌های مختلف(که پس از سال‌ها مجدداً در دستور کار شهرداری قرار گرفت)، اجرای آسفالت وسیع در سطح شهر از جمله از میدان توحید تا میدان آیت الله بروجردی (ره) با صرف اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان، جدول گذاری و آسفالت کامل کوی‌های علی آباد، اسلام آباد، مناطق حاشیه‌ای شهر در حد فاصل میدان امام (ره) تا میدان امام حسن مجتبی (ع)، تولید قطعات بتنی در کارگاه‌های تحت پوشش سازمان عمران و بی‌نیاز شدن به خرید این اقلام از بیرون از مجموعه شهرداری، احداث پل نیاوران و شهرک پل شهرک مشاغل مزاحم، اجرای روکش آسفالت در محور کمربندی، تملک اراضی مورد نیاز برای احداث میدان آیت الله نجفی بروجردی از دیگر اقدامات است که در حوزه عمرانی در سطح شهر به انجام رسیده است.

وی با بیان اینکه علی‌رغم تمامی ناامنی‌ها، ناملایمات و نابسامانی‌های صورت گرفته تمام توان خود را به کار گرفتم، افزود: بحمدالله هم اکنون شاهد هستیم که شهرداری به سامان شده و به شرایط ثبات رسیده است.

منبع:ایسنا