خبرنگاران با اخبار صحیح مسائل را پوشش می‌دهند

مرداد 17, 1400
28 بازدید

  مدیرکل پزشکی قانونی لرستان گفت: خبرنگاران با اخبار صحیح و درست و بدون حب و بغض و جناح‌بندی مسائل را پوشش می‌دهند و رسالت خود را به درستی انجام داده و می‌دهند. دکتر حمیدرضا نظیفی امروز در دیدار با خبرنگاران ایسنا به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: ایسنا یکی از فعالترین رسانه‌های استان محسوب می‌شود که با پزشکی قانونی لرستان همکاری دارد. وی با بیان اینکه امیدوارم روز به روز قویتر و پرکارتر در خدمت مردم باشید و عملکرد مدیران و دستگاه‌ها را شفاف‌سازی کنید،اضافه‌ کرد: خداوند خبر و اخبار دنیا را از طریق پیغمبرانش به مردم ابلاغ کردند تا اخبار دنیا و آخرت را به آنان […]

خبرنگاران با اخبار صحیح مسائل را پوشش می‌دهند

  مدیرکل پزشکی قانونی لرستان گفت: خبرنگاران با اخبار صحیح و درست و بدون حب و بغض و جناح‌بندی مسائل را پوشش می‌دهند و رسالت خود را به درستی انجام داده و می‌دهند.

دکتر حمیدرضا نظیفی امروز در دیدار با خبرنگاران ایسنا به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: ایسنا یکی از فعالترین رسانه‌های استان محسوب می‌شود که با پزشکی قانونی لرستان همکاری دارد.

وی با بیان اینکه امیدوارم روز به روز قویتر و پرکارتر در خدمت مردم باشید و عملکرد مدیران و دستگاه‌ها را شفاف‌سازی کنید،اضافه‌ کرد: خداوند خبر و اخبار دنیا را از طریق پیغمبرانش به مردم ابلاغ کردند تا اخبار دنیا و آخرت را به آنان گوشزد کنند تا رویه آنان را برای یک زندگی سالم تغییر دهند و براین اساس اولین خبرنگار و آگاهی دهنده خدوان متعال است.

مدیرکل پزشکی قانونی لرستان گفت: در این راستا خبرنگاران نیز می‌توانند با ارائه گزارشات رویه دستگاه‌ها را تغییر دهند و عملکرد آنان را به سمت وسوی خدمت بیشتر به مردم هدایت کنند.

نظیفی با بیان اینکه خبرنگاران با اخبار صحیح و درست و بدون حب و بغض و جناح‌بندی مسائل را پوشش می‌دهند و رسالت خود را به درستی انجام داده و می‌دهند، بیان کرد: پزشکی قانونی استان نیز در کنار این قشر سعی کرده خدمت رسانی به مردم را داشته باشد.

وی اضافه کرد: این دستگاه پذیرای هرگونه انتقاد و پیشنهادات است تا بتواند با استفاده از آنها پزشکی قانونی را برای ارائه خدمات کیفی‌تر بیشتر هدایت کند.

عضو شورای قضایی لرستان با بیان اینکه برای ارائه خدمات کیفی‌تر و تکریم ارباب رجوع به دنبال انجام تحقیقات کاربردی هستیم، بیان کرد: در این راستا همه تلاش خود را خواهیم کرد تا این تکریم بهتر و در شان مردم صورت گیرد.

منبع: ايسنا