خبرنگاران باید با تاسی از پیام‌آور کربلا برای اطلاع‌رسانی تلاش کنند

مرداد 22, 1400
3 بازدید

 نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگاران باید با تأسی از پیام‌آور کربلا برای اطلاع‌رسانی تلاش کنند. فاطمه مقصودی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرنگاران و رسانه‌ها در میان اقشار آسیب‌پذیر هستند و در مجلس شورای اسلامی و در ارتباطات با وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی برای […]

خبرنگاران باید با تاسی از پیام‌آور کربلا برای اطلاع‌رسانی تلاش کنند

 نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگاران باید با تأسی از پیام‌آور کربلا برای اطلاع‌رسانی تلاش کنند.

فاطمه مقصودی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرنگاران و رسانه‌ها در میان اقشار آسیب‌پذیر هستند و در مجلس شورای اسلامی و در ارتباطات با وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بهبود وضعیت خبرنگاران در تلاش هستیم.

وی تصریح کرد: تقارن دهه اول محرم با روز و هفته خبرنگار باید یادآور خبررسانی‌های عاشورا و پیغام عاشورا باشد و خبرنگاران باید با تأسی از پیام‌آور کربلا برای اطلاع‌رسانی تلاش کنند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: ما باید در مسیر خدمت و ترقی و رشد شهرستان و استان فناور و خلاق باشیم.

مقصودی اضافه کرد: برخی از رسانه‌ها هم از بیان حقیقت هراس دارند و بسیاری از اخبار را وارونه جلوه داده و یا حذف می‌کنند.

وی با اشاره به بسیاری از مشکلات استان و شهرستان بروجرد، افزود: باید با همکاری و تلاش‌های همه رسانه‌ها برای بیان این مشکلات تلاش کنیم.

منبع: ايسنا