خانواده‌های شهدا مروجان واقعی فرهنگ و الگوهای ایثار و شهادت هستند

آبان 23, 1400
7 بازدید

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: خدمت خالصانه همراه با تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به ثمر رسیدن خون‌های پاک شهداست. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام حسن هنرمند در دیدار با جامعه ایثارگری استان قم بیان کرد: امام راحل بسیار بر تکریم خانواده‌های شهدا تأکید […]

خانواده‌های شهدا مروجان واقعی فرهنگ و الگوهای ایثار و شهادت هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: خدمت خالصانه همراه با تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به ثمر رسیدن خون‌های پاک شهداست.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام حسن هنرمند در دیدار با جامعه ایثارگری استان قم بیان کرد: امام راحل بسیار بر تکریم خانواده‌های شهدا تأکید داشتند، سرکشی برادرانه و دلجویی از بازماندگان شهدا و ایثارگران مورد توجه حضرت امام(ره) بود. مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران الگوی اسلامی از تکریم خانواده‌های شهدا هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: خدمت خالصانه همراه با تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به ثمر رسیدن خون‌های پاک شهداست. باید با تأسی به سیره اهل بیت(ع) و الگوگیری از امامین انقلاب اسلامی در مسیر خدمت به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران گام برداریم.

حجت‌الاسلام هنرمند ادامه داد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران مروجان واقعی فرهنگ و الگوهای ایثار و شهادت هستند و با معرفی این عزیزان می‌توان فرهنگ ایثار، صبر و مقاومت را در جامعه ترویج داد و مادامی که این فرهنگ زنده است جامعه اسلامی با اقتدار و عزت در مسیر پیشرفت قرار دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: امید است بتوانیم از این فرصت به نحو مطلوب در مسیر خدمت‌رسانی به این سرمایه‌های نظام اسلامی استفاده کرده و موجبات رضایت شهدا را فراهم کنیم.

منبع:ایسنا