خانه وزنه‌برداری اردبیل تا هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

آبان 24, 1400
10 بازدید

ایسنا/اردبیل مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از تکمیل و بهره‌برداری خانه وزنه‌برداری استان اردبیل در گرامیداشت هفته دولت خبر داد. سجاد انوشیروانی ۲۸ تیر در جریان بازدید از روند احداث خانه وزنه‌برداری در اردبیل اظهار کرد: این پروژه ورزشی از سال ۸۸ در اردبیل شروع شده و پیش از این پیشرفت ۶۰ درصدی را داشته […]

خانه وزنه‌برداری اردبیل تا هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

ایسنا/اردبیل مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از تکمیل و بهره‌برداری خانه وزنه‌برداری استان اردبیل در گرامیداشت هفته دولت خبر داد.

سجاد انوشیروانی ۲۸ تیر در جریان بازدید از روند احداث خانه وزنه‌برداری در اردبیل اظهار کرد: این پروژه ورزشی از سال ۸۸ در اردبیل شروع شده و پیش از این پیشرفت ۶۰ درصدی را داشته است.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی که سال گذشته برای اولویت دادن به پروژه‌های نیمه‌تمام انجام دادیم، امسال قرار است چنین پروژه‌های نیمه‌تمام به سرانجام برسد که در حال حاضر نیز با تلاش پیمانکاران این پروژه با پیشرفت ۹۰ درصد در حال تکمیل و آماده بهره‌برداری شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: پیش‌بینی می‌کنیم تا دو ماه آینده خانه وزنه‌برداری استان اردبیل به بهره‌برداری برسد تا ورزشکاران این رشته از این مجموعه استفاده کنند.

انوشیروانی به احداث خانه دوم وزنه‌برداری در پارس‌آباد نیز اشاره کرد و گفت: این پروژه با پیشرفت ۶۰ درصد در حال اجراست که تلاش می‌کنیم تا دهه فجر دومین خانه وزنه‌برداری استان را نیز در پارس‌آباد راه‌اندازی کنیم.

وی به بخش‌های مختلف این مجموعه ورزشی اشاره کرد و افزود: سالن وزنه‌برداری به عنوان یک سالن تخصصی در اختیار وزنه‌برداران قرار می‌گیرد که شامل سرویس بهداشتی، رستوران، اتاق استراحت ورزشکاران، داوران و سالن مسابقات وزنه‌برداری است.

انوشیروانی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در خانه وزنه‌برداری اردبیل سعی کردیم تا محلی را نیز برای برگزاری همایش‌های بزرگ طراحی کرده و زمینه حضور همایش‌ها را با ظرفیت ۵۰۰ نفر فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: بخشی از این خانه وزنه‌برداری فضای ساختمان اداری و بخش دیگری نیز شامل فضای آموزشی و آکادمی تخصصی است که وزنه‌برداران به راحتی از این فضای فراهم شده استفاده خواهند کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل جایگاه وزنه‌برداری استان را در سطح کشور جایگاه ممتاز برشمرد و بیان کرد: امیدواریم با کسب مدال‌های رنگارنگ در مسابقات المپیک و جهانی این جایگاه در سال‌های آینده بیشتر ارتقا یافته و شاهد درخشش وزنه‌برداران جوان و نوجوان از این استان در سطح ملی و جهانی باشیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا