حمایت از ورزشکاران تعامل با صنایع را می‌طلبد

مرداد 20, 1400
82 بازدید

 رئیس فدراسیون ورزشهای کارگری در مجمع عمومی هیات ورزشهای کارگری استان یزد گفت: حمایت از ورزشکاران تعامل با صنایع را می‌طلبد. «جواد رمضی» در مجمع انتخاباتی هیات ورزهای کارگری استان یزد اظهار کرد:  هیات کارگری استان یزد طی سال های اخیر در کشور به خوبی رشد کرده است. وی ادامه داد:  از آن جایی که […]

 حمایت از ورزشکاران تعامل با صنایع را می‌طلبد

 رئیس فدراسیون ورزشهای کارگری در مجمع عمومی هیات ورزشهای کارگری استان یزد گفت: حمایت از ورزشکاران تعامل با صنایع را می‌طلبد.

«جواد رمضی» در مجمع انتخاباتی هیات ورزهای کارگری استان یزد اظهار کرد:  هیات کارگری استان یزد طی سال های اخیر در کشور به خوبی رشد کرده است.

وی ادامه داد:  از آن جایی که استان یزد از نظر معادن و صنایع غنی است، هیات می تواند با تلاش و تعامل با شرکت ها و کارخانه ها از نظر مالی ورزشکاران را تامین کند.

رمضی با بیان اینکه سند قانونی در رابطه با تعامل هیات های ورزشی با هیات کارگری در حال ابلاغ است، افزود: هیات کارگری تمامی رشته های ورزشی را در بر می‌گیرد و زین پس به صورت قانونی ملزم به تعامل یا هیات های دیگر است.

وی از رئیس جدید هیات کارگری استان خواست تا انجمن های ورزشی غیر فعال در استان را مجدد فعال کرده و از نوابغ کارگری استان تا حد امکان استفاده کند.

رمضی افزود:  فرهنگسازی ورزش در بین کارگران باید به طور جدی پیگیری شود.

رئیس فدراسیون کارگری در پایان تاکید کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در توسعه بستر آموزش مجازی هیات کارگری را همراهی کند.

قهرمان پروری را در ورزش کارگری پیگیری کنید

«مسعود شریعتی» مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در ادامه این اجلاس، اظهار کرد: ورزش کارگری استان با وجود کمبودها، برنامه های قابل توجهی انجام داده و تعاملات خوبی را با هیاتها، صنایع و انجمن ها رقم زده است.

وی تصریح کرد: بایستی برنامه‌های ورزشی با کرونا وفق داده شود تا از کارگران از ورزش بازنمانند زیرا لازمه قدرت بدنی ورزش بوده که این امر برای بازوان تولید و صنایع که کارگران هستند، الزامیست.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تاکید کرد: فرهنگ‌سازی و قهرمان پروری باید در راس برنامه های توسعه ورزش کارگران باشد.

وی افزود: استان با وجود ۳۵۰۰ واحد صنعتی از حمایت ورزشی بی بهره است، باید از ظرفیت‌های صنایع به طور قانونی در راستای توسعه ورزش استفاده شود.

هیات کارکری تداعی ورزش و دموکراسی است

«عماد تشکری» مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد بیان کرد: ورزش کارگری تداعی ورزش و دموکراسی است که ویترینی از همه ورزش ها را در بر دارد.

وی افزود: شرایط حاکم از سوی کرونا باعث شده تا توجه مسئولین بیش از پیش به ورزش جلب شود.

تشکری افزود: مسئولین بایستی علاوه بر سهمیه واکسن، سهمیه ورزش را نیز به مردم اختصاص دهند تا جامعه ای پویا و فعال را دارا باشیم.

گفتنی است، «جمال تقی نژاد» برای سومین بار متوالی در مجمع انتخاباتی با وجود یک رقیب، به عنوان سکاندار هیات ورزش های کارگری استان انتخاب شد.

منبع: ايسنا