حل مشکل آب اصفهان عزم ملی را طلب می کند

مهر 19, 1400
19 بازدید

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه حل مشکل آب یک عزم ملی را طلب می کند، گفت: اگر مردم آب داشته باشند و رودخانه پرآب باشد هیچ مشکل دیگری ندارند. آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، امروز (دوشنبه_ ۱۹ مهرماه) در مراسم تودیع و معارفه استاندار اصفهان که با […]

حل مشکل آب اصفهان عزم ملی را طلب می کند

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه حل مشکل آب یک عزم ملی را طلب می کند، گفت: اگر مردم آب داشته باشند و رودخانه پرآب باشد هیچ مشکل دیگری ندارند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، امروز (دوشنبه_ ۱۹ مهرماه) در مراسم تودیع و معارفه استاندار اصفهان که با حضور وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: عباس رضایی در مدت ۳ ساله خدمت خود در حد توان زحمات زیادی را کشیدند و اگر در حوزه آب پیشرفت زیادی نداشتیم علل خاصی داشت و اگر مردم آب داشته باشند و رودخانه پرآب باشد هیچ مشکل دیگری ندارند. حل مشکل آب یک عزم ملی را طلب می کند.

وی افزود: سران و مسئولان باید به درستی تصمیم بگیرند و هر استانی سهم خود از آب را داشته باشد. جمعیت کنونی اصفهان با جمعیت زمان شیخ بهایی قابل مقایسه نیست. آن زمان شاید اصفهان ۱۰۰ هزار نفر جمعیت داشته است اما امروز دهها برابر شده است. تلاش استانداران قبلی بی ثمر ماند و استاندار جدید باید با همدلی همگان این مشکل را حل کند.

به گزارش ایسنا، امام جمعه اصفهان گفت: مردم و مسئولان باید دست به دست هم بدهند و وحدتی که در استان اصفهان وجود دارد در هیچ جایی از ایران نیست. اصفهان را به عنوان یک استان معمولی حساب نکنید و در تمام جهات سهم یک دهمی دارد. دولت های قبلی به این استان توجه لازم را نداشتند و این دولت که دولت امید است بتواند مشکلات کشور را حل کند.

 

همچنین حیدر قاسمی، معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: در هفته نیروی انتظامی قرار داریم که به تعبیر مقام معظم رهبری این نیرو یکی از ستون‌های استوار امنیت کشور است.

وی افزود: گردش ایام و طبیعت روزگار همه ما را دور هم جمع کرد تا فرایند تغییر و تحول را شاهد باشیم. استاندار اصفهان ۳ سال در این مسند بود و هم اکنون شخصیتی جوان عهده دار منصب استاندار اصفهان می شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: در این دوره همه مسئولان باید بهتر استان اصفهان را ببینند و استاندار جدید را یاری کنند. اصفهان دارای ظرفیت های بزرگی است و همواره در خدمت کشور بوده است.

منبع: ايسنا