حضور پژوهشکده هنر در نمایشگاه کتاب

آذر 22, 1400
11 بازدید

پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر با بیش از ۶۰ عنوان کتاب در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پژوهشکده هنر، این ‍پژوهشکده با هشت عنوان کتاب جدید و در مجموع با بیش از ۶۰ عنوان کتاب در زمینه‌های نقد و فلسفه هنر، تاریخ هنر، هنر […]

حضور پژوهشکده هنر در نمایشگاه کتاب

پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر با بیش از ۶۰ عنوان کتاب در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پژوهشکده هنر، این ‍پژوهشکده با هشت عنوان کتاب جدید و در مجموع با بیش از ۶۰ عنوان کتاب در زمینه‌های نقد و فلسفه هنر، تاریخ هنر، هنر معاصر، هنر شرق و تصحیح نسخ خطی در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.

مجموعه مقالات «شرق‌نگاشت (۱) و «شرق‌نگاشت (۲)»، «مطالعات پرفورمنس»، «فرهنگ نمادهای چین»، «درآمدی بر تاریخ داستانی ایران»، «کنکاشی در احوال مجالس مضحکه سده سیزده خورشیدی» و «هنرهای زیبای چین»، از جمله جدیدترین آثار چاپ‌شده در پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر هستند که برای نخستین‌بار در این نمایشگاه عرضه می‌شوند.

کتاب‌های پژوهشکده هنر در غرفه مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری «متن» فرهنگستان هنر واقع در سالن شبستان، نبش راهرو ۹، غرفه ۱ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

انتهای پیام