حضور وزرای پیشنهادی کار، بهداشت، دادگستری و آموزش و پرورش در فراکسیون اهل سنت

مرداد 25, 1400
0 بازدید

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس از حضور وزرای پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دادگستری و آموزش و پرورش در نشست فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس یازدهم خبر داد.  جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس به همراه ۱۶ نماینده عضو فراکسیون اهل سنت مجلس در روز یکشنبه (۲۴ خرداد […]

حضور وزرای پیشنهادی کار، بهداشت، دادگستری و آموزش و پرورش در فراکسیون اهل سنت

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس از حضور وزرای پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دادگستری و آموزش و پرورش در نشست فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس یازدهم خبر داد.

 جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس به همراه ۱۶ نماینده عضو فراکسیون اهل سنت مجلس در روز یکشنبه (۲۴ خرداد ماه) با چهار وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم، دیدار کردند.

به گفته رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس، وزرای پیشنهادی تعهد دادند در صورت تایید و انتخاب آنان توسط مجلس در راستای بکارگیری نیروهای توانمند و نخبه اهل سنت در مسئولیت های کلیدی وزارتخانه های مذکور، رفع مشکلات مناطق مرزی و نگاه ویژه به این مناطق علی الخصوص در رابطه با اشتغال و تسهیلات، رفع تبعیض ناروا در بعضی از استانهای مرزی و قومی و مذهبی نسبت به بکارگیری و اشتغال نیروهای شایسته علی الخصوص در بدنه آموزش و پرورش و دادگستری، تلاش در کاهش مشکلات کوله بری در هیات دولت تلاش کنند.

محمود زاده در خصوص وعده‌های وزیر پیشنهادی بهداشت گفت: ایشان قول دادند در واکسینه کردن مردم و احداث و تجهیز بیمارستان‌ها و حمایت بیشتر از کادر درمان در راستای مبارزه بهتر با ویروس کرونا علی الخصوص در مناطق مرزی و کمتر برخوردار تسریع کنند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس در پایان گفت: وزرای مربوطه قول دادند تا در زمینه به کارگیری قضات اهل سنت در مناطق اهل سنت نشین تلاش کنند. همچنین مشکلات استخدام و تبدیل وضعیت شغلی نیروها، پرسنل و معلمان آموزش و پرورش رفع و در اجرای لایحه رتبه بندی معلمان و حمایت از افزایش حقوق و مزایای معلمان و فرهنگیان تسریع شود.

منبع: ايسنا