حضور وزرای پیشنهادی بهداشت و کشاورزی در کمیسیون امنیت ملی

مرداد 24, 1400
3 بازدید

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای پیشنهادی بهداشت و کشاورزی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. محمود عباس زاده مشکینی در توضیح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی گفت: این جلسه با حضور عین اللهی و ساداتی نژاد وزرای پیشنهادی بهداشت و جهاد کشاورزی برگزار شد؛ وزیر […]

حضور وزرای پیشنهادی بهداشت و کشاورزی در کمیسیون امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای پیشنهادی بهداشت و کشاورزی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

محمود عباس زاده مشکینی در توضیح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی گفت: این جلسه با حضور عین اللهی و ساداتی نژاد وزرای پیشنهادی بهداشت و جهاد کشاورزی برگزار شد؛ وزیر پشنهادی بهداشت در خصوص ساختار نظام ارجاع، پزشک خانواده و پیشگیری و اولویت ها نسبت به درمان برنامه هایی را به کمیسیون و اعضا ارائه کرد.

وی ادامه داد: وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی نیز برنامه های خود را برای توسعه کشاورزی و بهبود شرایط تولیدی در این حوزه ارائه کرد و اعضای کمیسیون نیز دغدغه های خود را با توجه به وضع امروز کشور در بعد امنیت غذایی و بحران های پیش رو و ارتباط موضوع تامین غذا و کالاهای اساسی با امنیت و رضایتمندی با وزیر پیشنهادی در بیان کرده و خواستار توجه جدی به این حوزه و رفع مشکلات فعلی شدند.

منبع: ايسنا