حضور میدانی کمیته تخصصی کار و اشتغال در واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی با هدف رفع موانع تولید

دی 26, 1400
131 بازدید

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از حضور میدانی کمیته تخصصی کار و اشتغال در واحدهای تولیدی و صنعتی استان با هدف رفع موانع تولید خبر داد. حسین فتحی با بیان این مطلب اظهار کرد: کمیته تخصصی کار و اشتغال با حضور میدانی در واحدهای تولیدی و صنعتی، بررسی و رفع موانع […]

حضور میدانی کمیته تخصصی کار و اشتغال در واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی با هدف رفع موانع تولید

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از حضور میدانی کمیته تخصصی کار و اشتغال در واحدهای تولیدی و صنعتی استان با هدف رفع موانع تولید خبر داد.

حسین فتحی با بیان این مطلب اظهار کرد: کمیته تخصصی کار و اشتغال با حضور میدانی در واحدهای تولیدی و صنعتی، بررسی و رفع موانع تولید و حل مشکلات موجود را در دستور کار جدی خود قرار داده است.

وی افزود: در ادامه بازدید و حضور در واحدهای تولیدی با حضور مسئولان شهرستان و استانی تعدادی از واحدهای مستقر در شهرک عالی نسب بازدید شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، وی ادامه داد: با تشکیل جلسه اختصاصی کمیته تخصصی کار و اشتغال ضمن بررسی مشکلات احصا شده تاکیدات لازم در این راستا ابلاغ شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,