حضور ایران در اولین دوره جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا

آذر 4, 1400
10 بازدید

بنا بر اعلام نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال تیم شهرداری سیرجان به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های زنان آسیا شرکت می‌کند. به گزارش ایسنا، شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال در جشن قهرمانی سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان اعلام کرد که تیم شهرداری سیرجان که جام قهرمانی را از آن خود کرد […]

حضور ایران در اولین دوره جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا 

بنا بر اعلام نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال تیم شهرداری سیرجان به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های زنان آسیا شرکت می‌کند.

به گزارش ایسنا، شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال در جشن قهرمانی سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان اعلام کرد که تیم شهرداری سیرجان که جام قهرمانی را از آن خود کرد به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های زنان آسیا شرکت می‌کند.

این مسابقات ابتدا قرار بود با حضور چهار تیم قدرتمند شرق آسیا برگزار شود اما AFC بنابر درخواست سایر کشورها تعداد تیم‌ها را افزیش داد.

بر این اساس مسابقات در دو گروه شرق و غرب با حضور هشت تیم(در هر گروه چهار تیم) برگزار می‌شود و تیم اول هر گروه به مرحله وارد می‌شود.

نماینده ایران در گروه غرب آسیا با نماینده‌های اردن، ازبکستان و هند رقابت می‌کند. تیم‌های ژاپن، استرالیا،  کره جنوبی و چین هم در گروه شرق آسیا قرار دارند.

این مسابقات نوامبر (آبان) برگزار می‌شود اما هنوز تاریخ دقیق و میزبان این رویداد اعلام نشده است.

منبع:ایسنا