حسینی: گل‌های بچه گانه نخوریم، حرف‌های زیادی داریم

دی 17, 1400
110 بازدید

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: اگر تیم ما گل‌های بچه گانه نخورد، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پیکان از هفته سیزدهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید. مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان در نشست خبری بعد از بازی با فولاد، اظهارکرد: یک […]

حسینی: گل‌های بچه گانه نخوریم، حرف‌های زیادی داریم

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: اگر تیم ما گل‌های بچه گانه نخورد، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پیکان از هفته سیزدهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید. مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان در نشست خبری بعد از بازی با فولاد، اظهارکرد: یک بازی خیلی خوبی بود و تیم ما یک بازی تاکتیکی بسیار خوب انجام داد و کمترین موقعیت را به تیم خوب فولاد دادیم و خلق موقعیت‌های خوبی داشتیم.

وی بیان کرد: در وقت‌های تلف شده نیمه اول یک گل بچه گانه به تیم فولاد هدیه دادیم اما برای نیمه دوم برنامه ریزی کرده بودیم که اگر اتفاق خاصی نیفتد، می‌توانیم با تعویض‌های‌مان به تیم فولاد فشار بیاوریم. خوشبختانه تغییرات مثمرثمر بود و فکر می‌کنم این تک امتیاز کمترین حق بازیکنان ما در این زمین بود و می توانستیم برنده از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: خوشبختانه تیم ما بسیار جوان است و توانستیم اول فصل ابتدای فصل نفرات خوبی را از تیم‌های لیگ یک و لیگ دو و هم از امیدهای سایر تیم ها جذب کنیم. خدا را شکر بازیکنان خوبی داریم و بازیکنانم هدفمند بازی می‌کنند اما همین جوانی باعث شده برخی مواقع گل‌های بدی دریافت کنیم. به نظرم اگر تیم ما گل‌های بچه گانه نخورد حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی افزود: ما وظیفه داریم دست بازیکنان مستعد را بگیریم. باشگاه پیکان آکادمی خوبی دارد و سرمایه گذاری خوبی می‌کند، مثل تیم فولاد. وظیفه داریم به استعدادها کمک کنیم تا رشد کند تا در نهایت به فوتبال ملی کمک کنیم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,