حزب‌الله لبنان: تمامی نهادهای راهبردی اسرائیل در لیست اهداف موشک‌های نقطه‌زن هستند

دی 17, 1400
183 بازدید

عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که کنست، وزارت جنگ و دیگر نهادهای راهبردی رژیم صهیونیستی به اهدافی برای شلیک موشک‌های موشک‌های نقطه‌زن تبدیل شده‌اند. به گزارش ایسنا، «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان امروز (یکشنبه) در سخنانی به مناسبت سالروز گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان در منطقه […]

حزب‌الله لبنان: تمامی نهادهای راهبردی اسرائیل در لیست اهداف موشک‌های نقطه‌زن هستند

عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که کنست، وزارت جنگ و دیگر نهادهای راهبردی رژیم صهیونیستی به اهدافی برای شلیک موشک‌های موشک‌های نقطه‌زن تبدیل شده‌اند.

به گزارش ایسنا، «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان امروز (یکشنبه) در سخنانی به مناسبت سالروز گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان در منطقه حاره صیدا گفت: مهمترین دستآورد شهید سلیمانی در دوران فرماندهی نیروی قدس این بود که توانست از هر طرف از غزه، لبنان، سوریه، یمن، عراق و ایران دشمن را محاصره موشکی کند و موشک‌های نقطه‌زن اکنون رژیم صهیونیستی را محاصره کرده است.

نبیل قاووق با بیان اینکه تشکیل محور مقاومت در سراسر کشورهای منطقه تنها گامی رو به جلو برای تشکیل ارتش میلیونی آزادسازی فلسطین است، افزود: ایران برای فلسطین فداکاری می‌کند؛ اما اعراب با روی آوردن به عادی سازی روابط با اسرائیل به قلب فلسطین خنجر می‌زنند و این یک معادله دردناک است.

وی گفت: لبنان در کنار مقاومت فلسطین قرار دارد نه در کنار عادی سازی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی. لبنان هر اندازه در محاصره و در معرض حملات سیاسی، رسانه‌ای و اقتصادی قرار بگیرد، هرگز به فلسطین خیانت نخواهد کرد.

به گزارش النشره، وی در ادامه به علت ترور سردار سلیمانی اشاره کرد و افزود: آنها تصمیم به ترور وی گرفتند، زیرا او برای اولین بار در تاریخ پس از تسلیح مقاومت به سلاح‌های استراتژیک و برهم زدن توازن قوا، برای رژیم صهیونیستی یک تهدید وجودی و معادله جدیدی در موازنه بازدارندگی و توازن قوا ایجاد کرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,