حرف‌های مردم را به زبان انیمیشن بیان کرد

مهر 7, 1400
54 بازدید

حرف‌های مردم را به زبان انیمیشن بیان کرد رییس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی با انتشار پیامی درگذشت محمد ابوالحسنی، تهیه‌کننده مجموعه انیمیشن «دیرین دیرین» را تسلیت گفت.  محمدحسین ایمانی خوشخو ـ رییس پارک ملی علوم وفناوری‌های نرم وصنایع فرهنگی و عضو شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی ـ با انتشار […]

حرف‌های مردم را به زبان انیمیشن بیان کرد

حرف‌های مردم را به زبان انیمیشن بیان کرد

رییس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی با انتشار پیامی درگذشت محمد ابوالحسنی، تهیه‌کننده مجموعه انیمیشن «دیرین دیرین» را تسلیت گفت.

 محمدحسین ایمانی خوشخو ـ رییس پارک ملی علوم وفناوری‌های نرم وصنایع فرهنگی و عضو شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی ـ با انتشار پیامی درگذشت زنده‌یاد محمد ابوالحسنی را ضایعه‌ای دردناک برای جامعه فرهنگی و هنری کشور دانست.
متن کامل پیام تسلیت ایمانی خوشخو به شرح زیر است:
«انالله و انا الیه راجعون
روزهای زیبای بهار هر روز باخبری ناراحت‌کننده تبدیل به سیاهی زمستانی شده است که دل‌هایمان را می‌رنجاند.
محمد ابوالحسنی یکی از خلاق‌ترین نوآوران و کارآفرینان این مرز و بوم بود که برای تحقق ایده‌هایش جنگید و توانست حرف‌های مردم را در قالب انیمیشن بیان کند.
وی از چهره‌های فعال و تاثیرگذار در عرصه فرهنگ و هنر کشور و از همکاران پرانگیزه ما از شروع به‌کار پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی بود و آثار ماندگار فراوانی خلق کرد که علاوه بر خنده و نشاط، مخاطب را به تفکر فرو می‌برد.
از درگاه خداوند تعالی برای آن او، علو درجات و برای بازماندگان، به ویژه خانواده ایشان و همکاران هنرمند او در پارک ملی علوم و فناوری های نرم وصنایع فرهنگی صبر و اجر مسالت دارم.»
به گزارش ایسنا، محمد ابوالحسنی، تهیه‌کننده انیمیشن «دیرین دیرین» که به بیماری کرونا مبتلا شده بود، روز شنبه (هفتم فروردین‌ماه) درگذشت.
منبع:ایسنا