جوانان قوی‌ترین نیرو برای حرکت رو به جلوی کشور هستند

مهر 7, 1400
64 بازدید

 رئیس مجمع جوانان استان یزد گفت: حضور جوانان در هر عرصه‌ای با تکیه بر توان، اندیشه و جسارت گامی رو به‌ جلو بوده و این نیروی عظیم است که موتور پیشرفت کشور را به حرکت وا می‌دارد. «سید سجاد ابطحی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: جوانی پدیده‌ای درخشان و یک فصل بی‌بدیل و […]

جوانان قوی‌ترین نیرو برای حرکت رو به جلوی کشور هستند

 رئیس مجمع جوانان استان یزد گفت: حضور جوانان در هر عرصه‌ای با تکیه بر توان، اندیشه و جسارت گامی رو به‌ جلو بوده و این نیروی عظیم است که موتور پیشرفت کشور را به حرکت وا می‌دارد.

«سید سجاد ابطحی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: جوانی پدیده‌ای درخشان و یک فصل بی‌بدیل و بی‌نظیر از زندگی هر انسان است و جوانان ایرانی امروز نیروهای پرقدرتی هستند برای به حرکت در آوردن موتور پیشرفت کشور.

وی خاطرنشان کرد: ورود و حضور جوانان در هر عرصه‌ای با تکیه بر توان، اندیشه و جسارت جوانی موجب تحقق گام‌های مؤثری بوده است. لذا در شرایط فعلی نیز این مهم تنها با حمایت، توجه، بها دادن و اعتماد کردن به نیروی جوانی و استعدادهای آنان از سوی مسئولین کشور، میسّر خواهد شد.

ابطحی با تأکید بر اینکه جوانان ابزارهایی موقت برای رسیدن به اهداف شخصی یا حزبی و گروهی عده‌ای نیستند، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب نیز در بیانیه گام دوم انقلاب از جوانان به عنوان فرصت ارزشمند و ظرفیت امیدبخش کشور یاد کرده و هیچ اندوخته مادی را با این سرمایه عظیم قابل قیاس نمی‌دانند.

رئیس مجمع جوانان استان در پایان یادآور شد: اگر تمامی دستگاه‌های کوچک و بزرگ کشور به ویژه در استان یزد که جوانان آن با سخت‌کوشی و تلاش بیگانه نیستند، نسبت به بهره‌گیری از ظرفیت جوانان اقدام کرده و مسئولیت‌ها را به آنان بسپارند، در کنار تجربه بزرگان می‌توان به فردایی روشن، پر از افتخار و اقتدار برای ایران اسلامی امید داشت.

منبع:ایسنا