جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی قابل اعتماد است

آذر 4, 1400
10 بازدید

ایسنا/کردستان رئیس بسیج سازندگی سپاه شهرستان کامیاران گفت: جهاددانشگاهی یک برند علمی و انقلابی است که برای جامعه کاملا قابل اعتماد محسوب می شود. مهدی قیاسی در دیدار با مدیر جهاددانشگاهی شهرستان کامیاران با بیان اینکه بسیج سازندگی پشتیبان جهاددانشگاهی خواهد بود، اظهار کرد: جهاددانشگاهی ظرفیت های خوبی دارد که بر همین اساس در سال آینده […]

جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی قابل اعتماد است

ایسنا/کردستان رئیس بسیج سازندگی سپاه شهرستان کامیاران گفت: جهاددانشگاهی یک برند علمی و انقلابی است که برای جامعه کاملا قابل اعتماد محسوب می شود.

مهدی قیاسی در دیدار با مدیر جهاددانشگاهی شهرستان کامیاران با بیان اینکه بسیج سازندگی پشتیبان جهاددانشگاهی خواهد بود، اظهار کرد: جهاددانشگاهی ظرفیت های خوبی دارد که بر همین اساس در سال آینده فعالیت های گسترده ای با این نهاد خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی قابل اعتماد است، عنوان کرد: ظرفیت های جهاددانشگاهی بسیار گسترده است و برای توسعه جامعه باید از آن به خوبی بهرمند شود.

قیاسی در ادامه به بحث مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی پرداخت و یادآور شد: بسیج سازندگی سپاه در شهرستان کامیاران نیز در بحث  کاهش بیکاری در جامعه و توسعه اشتغال خانگی در کنار جهاددانشگاهی خواهد ایستاد و در تمام زمینه ها این نهاد را پشتیبانی می کند.

رئیس  بسیج سازندگی سپاه شهرستان کامیاران در ادامه خاطرنشان کرد: در شهرستان کامیاران 150 نخبه علمی توسط بسیج سازندگی شناسایی شده است که اگر مرکز نوآوری و شکوفایی  توسط جهاددانشگاهی راهندازی شود میتوان در این زمینه فعالیت های خوبی انجام بدهیم.

وی در پایان یادآور شد: تفاهم نامه مابین جهاددانشگاهی و بسیج سازندگی سپاه منعقد شده است که بر همین اساس ما نیز میتوانیم تفاهم نامه همکاری شهرستانی را برای پیشبرد اهداف منعقد بکنیم.

در ابتدای این نشست حیدر میدانی مدیر جهاددانشگاهی شهرستان کامیاران با بیان اینکه حوزه فعالیتهای جهاددانشگاهی بسیار گسترده است، گفت: جهاددانشگاهی در حوزه های پژوهش، فرهنگی، اشتغال، آموزش و کارآفرینی ظرفیت های مناسبی دارد که میتواند کمک شایانی به توسعه جامعه بکند.

وی افزود: جهاددانشگاهی استان کردستان در چند سال اخیر با ورود به بحث مشاغل خانگی نقش بسزایی در کاهش بیکاری در جامعه داشته است .

میدانی تصریح کرد: در سال گذشته جهاددانشگاهی با برنامه ریزی دقیق در این زمینه و اجرای فازهای مختلف در طرح توسعه مشاغل خانگی توانست بالغ بر 2600 نفر را در زمینه مشاغل خانگی آموزش و به بازار کار متصل بکند.

مدیر جهاددانشگاهی شهرستان کامیاران با اشاره به افتتاح مرکز نوآوری در شهرستان کامیاران، گفت: مرکز نوآوری و شکوفایی می‌تواند در جذب نخبه های علمی تاثیر بسزایی داشته باشد و امیدواریم با برنامه ریزی های که انجام داده ایم بتوانیم یک مرکز برای جوانان این شهرستان راه اندازی بکنیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا