جهاددانشگاهی نگاه علمی و کار جهادی را در مسیر پیشرفت به کار گرفته است

مرداد 18, 1400
35 بازدید

  رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: جهاددانشگاهی همزاد انقلاب بوده و نگاه علمی را با کار جهادی به عنوان دو اصل مؤثر در مسیر پیشرفت به کار گرفته است. “شهباز حسن پور” در گفت و گو با رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان با تبریک چهل و یکمین سال تاسیس این نهاد اظهار کرد: جهاددانشگاهی […]

جهاددانشگاهی نگاه علمی و کار جهادی را در مسیر پیشرفت به کار گرفته است

  رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: جهاددانشگاهی همزاد انقلاب بوده و نگاه علمی را با کار جهادی به عنوان دو اصل مؤثر در مسیر پیشرفت به کار گرفته است.

“شهباز حسن پور” در گفت و گو با رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان با تبریک چهل و یکمین سال تاسیس این نهاد اظهار کرد: جهاددانشگاهی به خوبی اثبات کرده که می تواند موانع را از جلوی راه خود بردارد و با باور توان ایرانی قله های پیشرفت را طی می کند.

وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی فعالیت‌های خوبی در عرصه‌های مختلف در کشور و استان کرمان داشته که دستاوردها و برکات آن را شاهد هستیم، افزود: جهاددانشگاهی همزاد انقلاب بوده و نگاه علمی را با کار جهادی به عنوان دو اصل مؤثر در مسیر پیشرفت به کار گرفته است.

حسن پور ادامه داد: جهاددانشگاهی استان کرمان توانسته با استفاده از منابع محدودی که در اختیار دارد به گونه ای به رفع نیازهای فردی و گروهی افراد جامعه با موضوعات مختلف بپردازد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس ضمن تشکر از جهاددانشگاهی استان کرمان به سبب پیگیری مستمر مباحث مربوط به حوزه تخصصی صنعت و معدن، گفت: حوزه معدنی به ویژه در استان کرمان گستردگی بسیاری دارد و ورود جهاد به این مبحث به عنوان یک مرکز علمی و اجرایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان کرمان، حسن پور گفت: با توجه به اینکه این نهاد ارزشمند از دانش کافی در این راستا برخوردار است قطعا بازوی توانمندی در این حوزه محسوب می شود و این پشتکار ثمرات خوبی را برای استان به همراه دارد.

وی به اقدامات جهاددانشگاهی در حوزه های علمی، فرهنگی، پژوهشی و … در استان و کشور اشاره کرد و افزود: جهاددانشگاهی در راستای ترویج ارزش‌های انقلاب حرکت می ‌کند و یکی از نهادهایی است که می‌تواند با تکیه بر نقش و ظرفیت نیروهای متخصص جوان و جهادی در راستای دستیابی اهداف والای خود حرکت کند.

رییس مجمع نمایندگان استان گفت: آنچه که اهمیت دارد ورود جهاددانشگاهی به مباحث موردنیاز و روز جامعه است و خوشبختانه در این مسیر نقش آفرینی کرده است.

منبع: ايسنا