جلسه مجازی «با معماران مجرب ایران» برگزار می‌شود

دی 29, 1400
182 بازدید

انجمن علمی دانشجویی معماری دانشگاه رازی جلسه چهارم از جلسات مجازی «با معماران مجرب ایران» را برگزار می‌کند. به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، مهمان این جلسه، علیرضا مشهدی میرزا است که 25 دی ماه از ساعت 20 تا 21:30 با دبیری دکتر جواد گودینی (عضو هیات علمی گروه معماری دانشگاه رازی) برپا می‌شود. علیرضا مشهدی  میرزا […]

جلسه مجازی «با معماران مجرب ایران» برگزار می‌شود

انجمن علمی دانشجویی معماری دانشگاه رازی جلسه چهارم از جلسات مجازی «با معماران مجرب ایران» را برگزار می‌کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، مهمان این جلسه، علیرضا مشهدی میرزا است که 25 دی ماه از ساعت 20 تا 21:30 با دبیری دکتر جواد گودینی (عضو هیات علمی گروه معماری دانشگاه رازی) برپا می‌شود.

علیرضا مشهدی  میرزا فارغ التحصیل کارشناسی‌ارشد معماری از دانشگاه علم و صنعت ایران، فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1378 آغاز کرده است.

کسب جوایز داخلی و بین‌المللی معماری و همچنین چاپ آثار وی در خارج از ایران، دستاورد 18 سال فعالیت حرفه‌ای معمار در طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری، تجاری و … در داخل و خارج از کشور است.

وی علاوه بر کارِ حرفه‌ای، در دانشگاه در مقطع کارشناسی‌ارشد تدریس می‌کند و تاکنون کارگاه‌های آموزشی زیادی در سراسر ایران در دانشگاه‌های مختلف برگزار کرده است و از جمله شاخص‌ترین آثار این معمار، خانه‌ی آجربافت، خانه‌ی چهل گره و بانک ملت شعبه نجات الهی است.

 

جلسه مجازی «با معماران مجرب ایران» برگزار می‌شود

در جلسات “با معماران مجرب ایران” آثار و فرآیند طراحی معماران حرفه‌ای ایران با حضور آن‌ها، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان برای شرکت در این جلسه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به شماره واتساپ 09120722871 پیام دهند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,