جشنواره شهید رجایی در پی ارتقای کیفیت خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم است

مهر 10, 1400
129 بازدید

 رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه هدف از برپایی جشنواره شهید رجایی را ارتقای کیفیت خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم عنوان کرد. حبیب‌الله وفایی امروز(10 مهر) با حضور در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، اظهار کرد: در جشنواره شهید رجایی، ادارات و نهادها براساس شاخص های عمومی و اختصاصی در نظر گرفته […]

 جشنواره شهید رجایی در پی ارتقای کیفیت خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم است

 رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه هدف از برپایی جشنواره شهید رجایی را ارتقای کیفیت خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم عنوان کرد.

حبیب‌الله وفایی امروز(10 مهر) با حضور در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، اظهار کرد: در جشنواره شهید رجایی، ادارات و نهادها براساس شاخص های عمومی و اختصاصی در نظر گرفته شده مورد ارزیابی قرار می گیرند تا در نهایت دستگاه های برتر استانی معرفی و پس از آن هم دستگاه‌ها در سطح ملی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

وفایی با بیان اینکه بر اساس نتایج جشنواره شهید رجایی، امسال بنیاد شهید و امور ایثارگران، شرکت توزیع نیروی برق و شرکت برق منطقه ای غرب سه دستگاه برتر بر اساس امتیازات شاخص های اختصاصی معرفی شدند، گفت: همچنین شرکت برق منطقه ای غرب و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هم به عنوان دو دستگاه برتر بر اساس مجموع امتیازات شاخص های عمومی انتخاب شده اند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه ادامه داد: همچنین در جشنواره شهید رجایی امسال در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان، در گروه عمومی و قضایی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت شرکت توزیع نیروی برق استان، در گروه سلامت و رفاه اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و در گروه تولیدی و خدماتی اداره کل هواشناسی استان به عنوان پنج دستگاه برتر بر اساس مجموع امتیازات شاخص های عمومی و اختصاصی معرفی شدند.

وی یادآوری کرد: دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل راه و شهرسازی استان هم دو دستگاه برتر با معیار انجام اقدامات برجسته هستند.

مجیدیزدان پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به رتبه برتر آموزش و پرورش استان در جشنواره شهید رجایی در سه سال گذشته، گفت: سال گذشته رتبه دوم کشوری را در بین ادارات آموزش و پرورش کل کشور کسب کردیم و امیدواریم امسال هم رتبه قابل قبولی را در سطح کشوری کسب کنیم.

در پایان این دیدار از مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه به عنوان یکی از مدیران دستگاه های برتر جشنواره شهید رجایی تقدیر شد.

جشنواره شهید رجایی و انتخاب دستگاه های برتر استان، امسال به علت وضعیت کرونایی برگزار نشد و تنها از ادارات برتر با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.

منبع: ايسنا