جسد نوجوان مفقود شده در دشتستان پیدا شد

مرداد 17, 1400
53 بازدید

  رئیس شعبه هلال احمر شهرستان دشتستان گفت: در دومین روز از عملیات جست‌وجوی نوجوان مفقود شده در کوه های بویری از توابع این شهرستان خبر داد. دانشگر اظهار کرد: در دومین روز از عملیات جست‌وجوی نوجوان مفقود شده با توجه به وسعت منطقه و گرمی هوا استفاده از فناوری های نوین و تجهیزات پیشرفته […]

جسد نوجوان مفقود شده در دشتستان پیدا شد

  رئیس شعبه هلال احمر شهرستان دشتستان گفت: در دومین روز از عملیات جست‌وجوی نوجوان مفقود شده در کوه های بویری از توابع این شهرستان خبر داد.

دانشگر اظهار کرد: در دومین روز از عملیات جست‌وجوی نوجوان مفقود شده با توجه به وسعت منطقه و گرمی هوا استفاده از فناوری های نوین و تجهیزات پیشرفته در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: چهار دستگاه اراگلادیاتور سوار در محدوده منطقه مشخص شده عملیات پوشش و  شناسایی هوایی را انجام دادند.  همچنین با استفاده از دو دستگاه پهباد جمعیت هلال احمر و سایت موشکی سپاه عملیات جست‌وجو هوایی انجام گرفت.

رئیس شعبه هلال احمر شهرستان دشتستان یادآور شد: طی دیروز و امروز نجاتگران جمعیت هلال احمر و نیروهای نظامی و بسیج و  اهالی محلی جست‌وجو زمینی را با دقت بیشتری انجام می دهند.

لازم به ذکر است در روز اول حادثه دو اکیپ امدادی از شهرستان گناوه و دو اکیپ از بوشهر در عملیات جست‌وجو مشارکت داشتند. و با چندین خودرو امدادی پشتیبانی عملیات انجام گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان، پیکر نوجوان آبپخشی که دیروز در کوه‌های بین روستای بویری و گلدشت بخش شبانکاره گم شده بود دقایقی پیش جسدش در حوالی روستای بویری پیدا شد.

منبع: ايسنا