جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

مرداد 25, 1400
20 بازدید

راهنمای پذیرفته‌شدگان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) با آزمون سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.   روز گذشته نتایج دوره با آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرسwww.sanjesh.org منتشر شد. بر این اساس، پذیرفته‌شدگانی که در فرم ثبت‌نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده […]

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

راهنمای پذیرفته‌شدگان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) با آزمون سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

  روز گذشته نتایج دوره با آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرسwww.sanjesh.org منتشر شد.

بر این اساس، پذیرفته‌شدگانی که در فرم ثبت‌نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته‌اند، باید هنگام ثبت‌نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند.

دانشگاه آزاد اسلامی در این رابطه اعلام کرده است که چنانچه در هر زمان از ثبت‌نام و یا حین تحصیل، واجد شرایط بودن این قبیل دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت.

در متن راهنمای ثبت‌نام منتشر شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی آمده است که با توجه به اینکه ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی صورت می گیرد، لذا تمام پذیرفته شدگان لازم است در روزهای شنبه و یکشنبه ۶ و ۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به  آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه کنند.

همچنین، عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

پذیرفته شدگان تمام واحدهای دانشگاهی جهت اطلاع از چگونگی تحویل مدارک به صورت فیزیکی به آدرس سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.

مدارک لازم برای ثبت نام این داوطلبان که لازم است مطابق دستورالعمل اعلام شده از طریق شبکه پستی ارسال شود، شامل اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل، تصویر کل صفحات شناسنامه، شش قطعه عکس ۴×۳ تمام‌رخ که در سال جاری تهیه شده باشد (برای مشمولین ۱۲ قطعه)، تصویر کارت ملی (پشت و رو)،  مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد را مشخص کند، همچنین تمام فرم‌های ثبت نام و فرم های مربوط به تعهدات و سایر فرم‌هایی که در سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی گرفته است نیز باید تکمیل شود.

بنا به تاکید دانشگاه آزاد اسلامی، چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است، ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

منبع: ايسنا