جزئیات اسیدپاشی شب گذشته در رفسنجان

مهر 12, 1400
24 بازدید

 فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از وقوع حادثه اسیدپاشی در منطقه بلوک هفت رفسنجان خبر داد و گفت: شناسایی عامل یا عاملین این اسید‍‍‍پاشی در دستور کار مامورین انتظامی شهرستان قرار گرفته است. سرهنگ”محمدجواد آرامون” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: شب گذشته در محدوده بلوک هفت شهر رفسنجان، یک مورد اسیدپاشی اتفاق […]

جزئیات اسیدپاشی شب گذشته در رفسنجان

 فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از وقوع حادثه اسیدپاشی در منطقه بلوک هفت رفسنجان خبر داد و گفت: شناسایی عامل یا عاملین این اسید‍‍‍پاشی در دستور کار مامورین انتظامی شهرستان قرار گرفته است.

سرهنگ”محمدجواد آرامون” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: شب گذشته در محدوده بلوک هفت شهر رفسنجان، یک مورد اسیدپاشی اتفاق افتاده که در آن دو فرد موتورسوار ناشناس، زنگ منزل خانه ای را زده و به صاحبخانه که فردی حدوداً ۴۰ ساله بوده، اسیدپاشی کرده و متواری شدند.

وی بیان کرد: در این حادثه این شخص از ناحیه گردن و سینه دچار سوختگی شده و به بیمارستانی در کرمان اعزام می شود.

آرامون بیان کرد: از سوی دیگر همسر این فرد نیز که برای کمک به وی در صحنه حاضر شده بود، نیز دچار سوختگی ناشی از اسید شده و در بیمارستان رفسنجان تحت درمان قرار دارد.

فرمانده انتظامی رفسنجان با بیان اینکه پرونده به منظور روشن ‌شدن ابعاد دیگر و دستگیری افراد خاطی و ناشناس به طور ویژه در دستور کار قرار گرفته، خاطرنشان کرد: دوربین های منطقه توسط پلیس آگاهی در حال بازبینی است و تا دستگیری متهمان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

منبع: ايسنا