جریمه ۵۸.۷ میلیارد ریالی برای فروش اجباری کالا در البرز

مهر 7, 1400
68 بازدید

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه ۵۸ میلیارد و ۷۲۸ میلیون ریالی یک شرکت پخش سراسری به اتهام فروش اجباری کالا به همراه روغن در استان البرز خبر داد.  به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محسن عسکری در این رابطه اظهار کرد: پیرو گزارش واصله […]

جریمه ۵۸.۷ میلیارد ریالی برای فروش اجباری کالا در البرز

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه ۵۸ میلیارد و ۷۲۸ میلیون ریالی یک شرکت پخش سراسری به اتهام فروش اجباری کالا به همراه روغن در استان البرز خبر داد.

 به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محسن عسکری در این رابطه اظهار کرد: پیرو گزارش واصله مبنی بر فروش اجباری کالا به همراه روغن خوراکی تیمی متشکل از رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی و بازرسین سازمان صنعت، معدن و تجارت در محل شرکت‌های پخش کالا حاضر و پس از بررسی فاکتورهای فروش و کارشناسی لازم پرونده تخلف یکی از شرکت‌های پخش سراسری تشکیل شد.
مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات گفت: پس از ارجاع و رسیدگی در شعبه دوم بدوی استان البرز به اتهام فروش اجباری کالاهایی نظیر برنج، چای کیسه‌ای و… به همراه روغن خوراکی، به پرداخت مبلغ ۵۸ میلیارد و ۷۲۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
منبع:ایسنا