جانبازان نقش مهمی در پیروزی ایران اسلامی مقابل تجاوزهای رژیم بعثی داشتند

آذر 4, 1400
9 بازدید

ایسنا/آذربایجان شرقی امام جمعه هشترود گفت: جانبازان نقش سازنده‌ای در پیروزی ایران اسلامی در برابر تجاوزهای رژیم بعثی داشتند. حجت الاسلام حسن جعفریان در اجرای طرح علمداران حماسه، با حضور در منزل سه تن از جانبازان جنگ تحمیلی در هشترود، خاطر نشان کرد: ملت ایران باید قدردان رشادت های شهدا و جانبازان باشند. به گزارش ایسنا، وی افزود: رشادت‌های رزمندگان، […]

جانبازان نقش مهمی در پیروزی ایران اسلامی مقابل تجاوزهای رژیم بعثی داشتند

ایسنا/آذربایجان شرقی امام جمعه هشترود گفت: جانبازان نقش سازنده‌ای در پیروزی ایران اسلامی در برابر تجاوزهای رژیم بعثی داشتند.

حجت الاسلام حسن جعفریان در اجرای طرح علمداران حماسه، با حضور در منزل سه تن از جانبازان جنگ تحمیلی در هشترود، خاطر نشان کرد: ملت ایران باید قدردان رشادت های شهدا و جانبازان باشند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: رشادت‌های رزمندگان، جانبازان و شهدای ایران اسلامی باعث شد تا مردم ایران در امنیت و آرامش زندگی خود را سپری کنند و هیچ دشمنی فکر تجاوز به حریم ایران اسلامی را در سر نداشته باشد.

رئیس بنیاد شهید شهرستان نیز در این دیدار گفت: جانبازان ایران اسلامی علمداران رهبری هستند که با از جان گذشتگی نگذاشتند ذره‌ای از خاک میهن عزیز به دست دشمنان بیفتد.

اسماعیل سهرابی نژاد اظهار کرد: از جانبازان شهرستان‌های هشترود و چاراویماق هر ساله در قالب طرح علمداران حماسه و سایر طرح‌ها تجلیل می شود.

گفتنی است، از سه نفر از جانبازان مورد نظر در طرح علمداران حماسه در شهرستان هشترود و سه نفر در شهرستان چاراویماق تجلیل شد و امام جمعه هشترود با حضور در منزل جانباز دفاع مقدس حاج سلیمان محرومی، سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی را به جانبازان و خانواده‌های آن‌ها ابلاغ کرد.

منبع:ایسنا