جام جهانی پاراتیراندازی در امارات/ نماینده ایران از راهیابی به فینال بازماند

آذر 4, 1400
8 بازدید

در نخستین روز از رقابت‌های پاراتیراندازی که در العین امارات در حال برگزاری است، نماینده ایران در در ماده R3 با قرار گرفتن در جایگاه دهم از راهیابی به فینال این مسابقات بازماند. به گزارش ایسنا، در نخستین روز از رقابت‌های جام‌جهانی پاراتیراندازی که در العین امارات در حال برگزاری است، رقیه شجاعی در ماده […]

جام جهانی پاراتیراندازی در امارات/ نماینده ایران از راهیابی به فینال بازماند

در نخستین روز از رقابت‌های پاراتیراندازی که در العین امارات در حال برگزاری است، نماینده ایران در در ماده R3 با قرار گرفتن در جایگاه دهم از راهیابی به فینال این مسابقات بازماند.

به گزارش ایسنا، در نخستین روز از رقابت‌های جام‌جهانی پاراتیراندازی که در العین امارات در حال برگزاری است، رقیه شجاعی در ماده R3 (تفنگ ۱۰ متر درازکش، کلاسSH1) به مصاف حریفان خود رفت و در مرحله مقدماتی با ثبت رکورد ۶۲۳٫۶ در جایگاه دهم قرار گرفت و از راهیابی به مرحله فینال بازماند.

در این مسابقات با توجه به محدودیت‌های بیماری کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، هر ۴۸ ساعت یکبار از ورزشکاران تست کرونا گرفته می‌شود.

در ادامه این رقابت‌ها، فردا جمعه ٢٩ اسفند، محمود باقرنژاد دیگر نماینده کشورمان در ماده تپانچه بادی ۱۰ متر مردان P2 با حریفان خود رقابت خواهد کرد.

این مسابقات با شرکت ۱۲۰ ورزشکار از ۲۴ کشور به میزبانی امارات از امروز آغاز شده و تا چهارم فروردین ۱۴۰۰، ادامه دارد.

منبع:ایسنا