جامعه مبلغین علمداران پشت سر رهبری هستند

آذر 22, 1400
14 بازدید

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان گفت: جامعه مبلغین علمداران پشت سر رهبری برای ایجاد بصیرت و انسجام بخشی به جبهه انقلاب اسلامی هستند.   به گزارش ایسنا،منطقه همدان،حجت الاسلام علی دشتکی سه شنبه 3 اردیبهشت در همایش طلایه‌داران تبلیغ تنظیم شعائر دینی و انقلابی به عنوان یکی از ضرورت های امروزه کشور را از اهداف برگزاری […]

جامعه مبلغین علمداران پشت سر رهبری هستند
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان گفت: جامعه مبلغین علمداران پشت سر رهبری برای ایجاد بصیرت و انسجام بخشی به جبهه انقلاب اسلامی هستند.
 
به گزارش ایسنا،منطقه همدان،حجت الاسلام علی دشتکی سه شنبه 3 اردیبهشت در همایش طلایه‌داران تبلیغ تنظیم شعائر دینی و انقلابی به عنوان یکی از ضرورت های امروزه کشور را از اهداف برگزاری این همایش برشمرد و اظهار کرد:امروزه انقلاب اسلامی به برکت تبیین قرآن،احکام دینی و اسلامی مورد توجه ملت‌ها و بخش‌های مختلف جهان قرار گرفته است.
 
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دردانه جهان بشریت است افزود:دوستان به خاطر الگو گیری و دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی به انقلاب توجه می کنند و همه ملت نیز پشتیبان این انقلاب هستند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه جامعه مبلغین علمداران پشت سر رهبری برای ایجاد بصیرت و انسجام بخشی به جبهه انقلاب اسلامی هستند عنوان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه علمی و عملی انقلاب است و دو راهکار از هفت راهکار در آن به مبلغان بازمی‌گردد.
 
دشتکی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اجتماعی سازی اقدامات انقلابی و جهادی گفت:در ماه مبارک رمضان نسبت به  اجتماعی‌سازی اقدامات انقلابی و جهادی تأکید شود وباید مردم و اهالی مسجد را با خود همراه کنیم.
 
وی با بیان اینکه امروز در سیل ما با مشکل مدیریتی مواجه بودیم افزود:مدیریت محله محور باید مورد توجه قرار گیرد و از این پس قدرت دولت مرکزی به حداقل خواهد رسید و مدیریت محلی تقویت می شود.
 
دشتکی با بیان اینکه شبکه سازی لازم برای روز مبادا انجام نگرفته و در سیل اخیر نیز شاهد بی نظمی های ناشی از عدم شبکه سازی بودیم اضافه کرد: در استان همدان شبکه‌سازی اجتماعی شدن و مدیریت محله ور تا حدودی شکل گرفته اما باید فراگیر و عمومی شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان خروجی شبکه سازی،اجتماعی شدن امور و مدیریت محله محور را تشکیل جبهه فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت:این 3 قدم از اولویت های پیش بینی شده در استان برای سال جاری است که امیدواریم با عمل به راهکارهای ارائه شده در بیانیه گام دوم به اهداف انقلاب اسلامی برسیم.