جاده‌های کرمانشاه لغزنده است، احتیاط کنید

آذر 29, 1400
78 بازدید

عکس تزیینی است ایسنا/کرمانشاه رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با آغاز بارش ها که در عمده محورهای مواصلاتی به شکل برف بوده جاده های استان لغزنده شده و از همین رو لازم است رانندگان احتیاط لازم را داشته باشند.   سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: طبق اعلام همکاران مستقر در جاده ها و خصوصا گردنه […]

جاده‌های کرمانشاه لغزنده است، احتیاط کنید
عکس تزیینی است

ایسنا/کرمانشاه رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با آغاز بارش ها که در عمده محورهای مواصلاتی به شکل برف بوده جاده های استان لغزنده شده و از همین رو لازم است رانندگان احتیاط لازم را داشته باشند.

  سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: طبق اعلام همکاران مستقر در جاده ها و خصوصا گردنه ها، بارش برف از ساعات ابتدایی بامداد امروز(سوم اسفند) آغاز شده و کم و بیش ادامه دارد.

وی افزود: بارش در گردنه های بیدسرخ، مله ماس، قلاجه، حسن آباد، پلنگانه، ملندر و سرمیل از شدت بیشتری برخوردار بوده که همین موضوع می طلبد رانندگانی که قصد تردد از مسیرهای یاد شده را دارند حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

حیدری تصریح کرد: در حال حاضر هیچ راه بسته ای در استان وجود ندارد و با حضور تیم های پلیس راه و نیروهای راهداری ترددهای جاده ای در حال انجام است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی که ترددها کندتر انجام و رانندگان محدودیت دید دارند، لازم است بیش از گذشته فاصله طولی و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

منبع:ایسنا

برچسب‌ها:, , , ,