جابه جایی ۱۰۱ هزار نفر توسط ناوگان حمل و نقل مسافر آذربایجان شرقی

مهر 7, 1400
31 بازدید

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی از جابه جایی ۱۰۱ هزار مسافر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی طی روزهای ۲۵ اسفند تا شش فروردین توسط ناوگان حمل و نقل مسافر استان خبر داد. اورجعلی علیزاده با اعلام این خبر، افزود: این جابه جایی با ۱۳ هزار و ۷۰۰ سفر اتوبوس، مینی بوس و […]

جابه جایی ۱۰۱ هزار نفر توسط ناوگان حمل و نقل مسافر آذربایجان شرقی

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی از جابه جایی ۱۰۱ هزار مسافر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی طی روزهای ۲۵ اسفند تا شش فروردین توسط ناوگان حمل و نقل مسافر استان خبر داد.

اورجعلی علیزاده با اعلام این خبر، افزود: این جابه جایی با ۱۳ هزار و ۷۰۰ سفر اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه انجام شده است.

وی گفت: کارگروه نظارت و ارزیابی این اداره کل به طور منظم بر نحوه فعالیت ناوگان مسافری و رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی نظارت می‌کند.

وی اظهار کرد: در این بازه زمانی از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز نیز ۳۴۷۳ مسافر و تعداد ۴۱۶۰ کامیون تردد کرده‌اند.

علیزاده ادامه داد: از ۲۵ اسفندالی هفتم فروردین در محورهای مختلف استان تردد هشت میلیون و ۳۴۵ هزار خودرو ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۴ درصد افزایش داشته است.

به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، وی بیان کرد: در این مدت، آمار خودروی ورودی به استان ۷۱۹ هزار و ۸۰۰دستگاه و خودروی خروجی از استان ۶۵۴ هزار و ۸۰۰دستگاه بوده است.

منبع:ایسنا